Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap elott megkivantam a...

Tegnap elott megkivantam a sajtburgert ahogy elhaladtam egy Mcdonalds elott. Ugye nem lesz tole baja a babanak?

Figyelt kérdés

Egesz nap a varosba volt dolgom,vittem magammal szendvicset de nem gondoltam volna h ilyen sok idobe telik az ugyek intezese.Nagyon ehes lettem es epp azt kivantam meg:(.

Bent a Mekibe be is szolt egy no:Na ez a kismama is egezsegesen taplalkozik.

Olyan rosszul esett.25 hetes vagyok es eddig ez volt az elso eset h gyors ettermi kajat ettem.Oda figyelek az evesre eddig 5 kg van rajtam.

Ugye nektek is volt olyan h valami "egezsegtelen" kajat kivantatok meg?Annak a nonek sikerult lelkiismeret furdalast okoznia.

Elore is koszi a valaszokat!25 heteske


2009. márc. 6. 17:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok.

Nekem hetente egyszer muszáj bemennem a Mekibe, mert annyira kívánom az ottani kosztot. És kólával kérem a menüt. A hét többi napján csak úgy dől le a torkomon a melóhelyes ingyen ásványvíz, meg tonnaszám a kiwi, úgyhogy lelkiismeretfurdalást sem érzek.

Az a mekis nap az enyém, a többi a babáé :)

Mindenkinek minden jót, 26 heteske

2009. márc. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is annyit mondtam volna,hogy és milyen érdekes,hogy Őn is itt van?Mosolyogva persze,hogy egye a penész...:)))

Ne foglalkozz ilyenekkel,nem éri meg.

Semmi baja a babódnak a mekis kajától,mivel nem rendszeresen eszel ott.

Nyugi,jót tettél csak,mert nem lett volna jo,ha éhezel.


6+1hetes

2009. márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy már rosszul érezd magad!!! Én is szoktam néha McD-ba menni, de inkább azért, mert már szinte rosszul vagyok az éhségtől és épp ez akad utamba, nem bírnám ki hazáig. :( Inkább egy sajtburger mondjuk két hétben egyszer, mint éhezzek terhesen hazáig, főleg ha egész nap az ember rohangál, ügyeket intéz és házon kívül van reggeltől késő estig.


Én 23 hetes vagyok amúgy. Annak a parasztnak meg visszaszóltam volna, mit képzel magáról!


Ja és nincs lelkiismeret-furdalásom, mert rengeteg zöldséget, salátát, gyümölcsöt eszem a főtt kaja mellé, amit persze én főzök, nem pedig mirelitkaja.

2009. márc. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Jajj.Na ilyen hülyék vannak.Én hónapok óta erre áhitozom, de sajnos most meg só és fűszermentes diétán vagyok úgyhogy szülésig már nem eszek, de ha megszültem, már mondtam a férjemnek, első nap az lesz a dolga hogy hoz nekem legalább 4-et és azt mindet megeszem...Terhességem alatt ettem én is és McChicken(remélem jól írtam)szendót is mert az a kedvencem(és nemcsak terhesség alatt)és semmi bajom nem lett.A babának se....Szóval csak egyél amit megkívánsz!!!Ésa nőt meg tojd le, de magasról, majdnem 33 hetes
2009. márc. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom hozzátok. :) Én most jöttem haza a moziból a férjemmel és a mozi előtt nagyon megkívántam a BigMac menüt! És NAGYON JÓL ESETT!!!! Az az igazság hogy már unom az otthoni kosztot, hisz egyfolytában főzeléket csinálok, salátát, gyümölcsöt eszem, már legalább másfél-2 hete szinte kerülöm a húst - főleg a csirkehúst - mert nem kívánom, de ez a menü nagyon jól esett. Igaz 9 hetes vagyok, és eddig max 3szor ettem Mekiben. Ha amúgy egészségesen eszel, akkor ennyi "bűnözés" nem árt. Sőt néha eléggé elfog az émelygés vagy a kajaundor és akkor csak a Mekit tudnám megenni, amit nem teszek csak ritkán. És kb a 14. héttől meg kismamatornára fogok járni, a sógorom személyedző, és összeállít nekem valami jó kis tornát. Így főleg nem lesz lelkifurim.

Ha legközelebb is megkívánod, nyugodtan egyél. Akkor lenne gáz ha minden nap ott ennél.

Sok boldogságot és jóétvágyat! :)

2009. márc. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Olyan jol esik h ennyien valaszoltak!:):)

Koszi mindenkinek!!!Sokkal jobban erzem magam!

2009. márc. 7. 02:08
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már egy sajtburgertől semmi bajod nem lehet. Az egyik ismerősőm az első időszakban szinte csak McDonald'os kaját tudott enni, minden mást kihányt, csak ezt nem, furcsa nem? És nem lett sem a babának, sem pedig neki semmi baja. Havonta egyszer én is eszem "Mekiben", ennyi belefér:)

Kiváncsi lennék, hogy a kedves hölgy, aki megjegyzést tett rád terhesen miket evett (gondolom csak biodolgokat:)


Üdv

32 heteske

2009. márc. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia, úgylátom nagy az egyetértés itt:) szerintem is paraszt volt a nő aki beszólt... én kb. 2 hetente eszek vagy hamburgert vagy pizzát, mert annyira jól esik, nem lehet mindig főzeléket stb. enni, mert akkor attól is besokal az ember! Üdv: 27 hetes kismama
2009. márc. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
07.56-os válaszolónak!Szerintem nem evett ő biodolgokat!Sőt le merem fogadni,hogy csupa ártalmas dolgokat evett és ezzel akarta a saját lelkiismeret furdalását csökkenteni,pechére rossz kismamát választott!Szerintem jól tetted,hogy nem szóltál vissza.Egye a penész,hogy miért nem foglalkoztál vele!Hihi :-))))
2009. márc. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Hat egy ilyen 40-es lehetett a no,kover es iszonyat ronda,hasonlo kaliberu baratnojevel kajalt a Mekibe.

Es igenis most az egyszer jol esett az a sajtburger!Nem is ertem miert huztam fel magam ennyire,mondjuk a hormonok eleg erdekes jatekot jatszanak velem mostanaba....:):)

2009. márc. 7. 16:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!