Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki március 10-re van kiírva,...

Aki március 10-re van kiírva, hogy van?

Figyelt kérdés
nekem semmi jel a babára. nyákdugó ma 2 hete,hogy elment,nyitva is vagyok ,3 hete egy ujjnyira voltam,és semmi! ma voltam nst-n,és ha nem jön a baba,akkor kedden magzatvíz vizsgálat!!! nyíregyházi van?
2009. márc. 6. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is 10-re vagyok kiírva. Délután óta szúr a hasam alul és a szeméremcsontom, de ennyi. Nyákdugóm a helyén és nyitva sem vagyok. A babám meg olyan furcsán mocorog, mint eddig soha. Nem rugdos, hanem az egész testével fészkelődik. Ha felállok akkor meg húz a hasam lefelé és keményedik is. Ez most kezdődött olyan 5 körül, reggel meg rosszul lettem, hányinger, hőhullám, gyengeség.
2009. márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

11,de nekem is semmi.A derekam fáj kissé.Már minden nehéz,szó szerint.Nyákdugó két hete ment el.Nem akar jönni.Jól érzi magát bennem. ;)

Könnyü szülést kívánok nektek!

2009. márc. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is 11-re vagyok, de nekem szerintem folyamatosan megy el a nyákdugó. Néha fáj a hasam, de nem görcsöl.
2009. márc. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
10-re vagyok én is, nekem még a nyákdugó sem ment el. 1 újjnyira vagyok nyitva, fáj a combtövem meg alul a hasam. Szerintem tuti hogy később születik meg. Már minden olyan nehéz. Dél_pestiben szülök.
2009. márc. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!