Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mas is igy van ezzel? Elnezest...

Mas is igy van ezzel? Elnezest a kerdesert de arra volnek kivancsi hogy mas kismama is kuszkodik a szellenetes nehezsegevel?

Figyelt kérdés
tudom illetlen kerdes, de rettento kinos amikor nem tudnak a gazok tavozni es csak szur, alulrol mindenhol ugy erzem mintha kessel szurnanak.mig nem voltam terhes, sose kellett ilyen gyakran, csak miota babat varok, naponta ez van
2009. márc. 6. 20:48
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

szia, koszi a valaszt.ahogy olvastam, megis kivantam, es remelem hogy nekem is bevalik. mondjuk nekem szekrekedesem nincs, terhesseg elott volt, de mar nincs. talan mert annyira feltem az erolkodestol,ki tudja mi az oka,érdekes hogy a WC-zés mukodik a szellentes meg gyakran kinszenvedes.amugy sokat mocorog a babod?mikor mozdult meg eloszor es milyen erzes volt?

Udv

2009. márc. 7. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!