Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kimutatja a teszt hétfőn, nem...

Tinker Bell kérdése:

Kimutatja a teszt hétfőn, nem első vizeletből?

Figyelt kérdés

Május 12-13-14-15-én volt meg a mensim, de nem olyan volt mint szokott(kevesebb ideig tartott, kevesebb mennyiségben és inkább barnázás volt), azóta gyakran vagyok rosszul, fáj a fejem, a derekam, szurkál a hasam, és fáradékony vagyok.


Szerintetek, ha holnap második vizeletből tesztelek, akkor valós eredményt fog mutatni?


Azért csak másodikból tudok, mert a reggel mindig rohanás, van egy kis dolgom, de utána nyugi van itthon és meg tudom csinálni.


2011. máj. 29. 10:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hogyha arra gyanakszol hogy terhes vagy és ez nem is volt igazi mensi - akkor kimutatja már akármikor is tesztelsz.


De értelem szerűen,ha erről a mostani ciklusról beszélünk akkor még csak pár nappal peteérés után vagy/lehetsz akkor még ugyebár nem mutathat semmit.

2011. máj. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia. előfordulhat, hogy kimutatja.

Az első pisit fogd fel valamibe, és amikor meg tudod csinálni kicsit keverd meg(főleg az alját) aztán tesztelj. Drukkolok:))

2011. máj. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szia! Ha babás vagy, akkor szerintem kimutatja. Hajrá!
2011. máj. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha nem rendes vérzés volt akkor már több mint 6 hetes terhes lehetsz szóval bármelyik pisiből kimutatja. Akár ma d.u. is...
2011. máj. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igen, arra gyanakszom, hogy az nem igazi mensi volt.


Nem tudom, hogy lesz-e lehetőségem ma megcsinálni, mert szeretem, ha nincs itthon senki amikor tesztelek. :)


Szóval akkor szinte biztos, hogy kimutatja?! Nagyon remélem! :)



Szép napot!

2011. máj. 29. 11:14
 6/17 anonim ***** válasza:
Mi az eredmény?
2011. máj. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy érdeklődsz!


Most csináltam meg a tesztet és negatív lett, illetve én látok rajta egy nagyon halvány csíkot, de lehet, hogy csak én akarom, hogy ott legyen. Kék csíkkal teszteltem és második vizeletből.


Nem tudom, hogy mitől lehetnek a tünetek, ha nem attól, hogy babát várok...


Remélem másnak sikerült pozitívat tesztelni!


Szép napot!

2011. máj. 30. 10:07
 8/17 anonim ***** válasza:
A halvány csík is csík! Szerintem csinálj egy másikat pár nap múlva.
2011. máj. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Azt mondod?


Nem akarnám fájdítani a szívem! De lehet, hogy az lesz, ha nem szűnnek a tünetek.

2011. máj. 30. 17:24
 10/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy olvassa-e még valaki, de már a derekam is majd' leszakad, a görcseim és rosszulléteim továbbra is megvannak és még mindig fáradékony vagyok...


Csak lenne a teszt pozitív és akkor tudnám, hogy megéri szenvedni...

2011. máj. 30. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!