Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A baba mozgását, néha miért...

A baba mozgását, néha miért rángatózásnak érzem?

Figyelt kérdés
23+4 hetes vagyok, és néha nem rendes rugás, meg hasonlókat érzek, hanem hogy rángatózik a hasam. Közbe érzem hogy mozog azért, de mitől érzem igy?
2011. ápr. 28. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen elmentem a dokihoz. megnéztük ultrahangon, és amit én rángatózásnak éreztem az forgolódás volt! de a barátnőmnek sajnos azért rángatózott, mert rátekeredett a köldökzsinór. szerintem menj el dokihoz ő majd megmondja. remélem hogy olyan lesz neked is mint nekem volt! majd írj mi volt!


1 gyerekes + 36 hetes km.

2011. ápr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem olyankor csuklik :)
2011. ápr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na most jól rám ijesztettél első válaszoló. Ma egész szépen mozgott, normálisan éreztem, akkor nem lehet baj ugye????
2011. ápr. 28. 20:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem akkor nem valószínű. Barátnőmnek 3 hétig rángatózott. Aztán ment el orvoshoz. Szerencsére megmentették a babáját.

Bocsi hogy rád ijesztettem! Valószínű, nekes is csak mocorgott vagy csuklik, de a biztonság kedvéért menj el orvoshoz! Az sosem árthat. De mondom 99.9% hogy nincs baj. :)

2011. ápr. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utána olvastam, és csuklást jelent. Ma is szépen mocorgott. Tudom hogy nem direkt ijesztgettél, első baba, és hirtelen nem tudtam mi ez az érzés, de már elmúlt. Köszi szépen. Azért meg emlitem a dokinak ha megyek :)
2011. ápr. 30. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!