Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól kezdtétek észlelni...

Mikortól kezdtétek észlelni hogy kezd nőni a pocitok? Nem azt hogy mikor volt jól látható, hanem hogy Ti mikor vettétek észre hogy kezd?

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 22:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolgot nem értek,ha valaki leírja a kérésre a választ,ahogy ő érzi akkor miért kell lepontozni?
2009. márc. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
17%

Azt még hagyjad, hogy érzéseket lepontoznak, de ORVOSILAG BIZONYÍTOTT TÉNYEKET is, ami viszont abszurd és groteszk. Ennyi erővel gondolom az, aki lepontozta a válaszomat, amelyet nem a levegőből vettem valószínűleg sem orvoshoz, sem terhesgondozásra, sem ultrahangra nem jár, sőt a gyermekének se adasson majd be védőoltást, mert ha ebben nem hisz, akkor abban sem hisz. Ugye?

Vagy ennyire kicsinyesek vagytok?

Tudom, tudom, a terhesség alatt megváltozott hormonháztartás ezért a felelős, én is voltam pocakos, nem is rég.

Akkor hát simogassátok tovább a puffadt beleiteket!

2009. márc. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%
Én 5 hetesen vettem észre egy miniatűr puklit a köldököm alatti részen. :-) Mondjuk nekem semmi hasam nem volt.
2009. márc. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
22%
14.17-es Te tényleg szültél???Mert nem egy anyához méltóan írtál!Te is a beleidet simogattad?Ja,bocs,neked nem is volt hasad.
2009. márc. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
91%

Ne haragudj kedves, de egyszeruen felhaborit az arcatlansagod. Igen, tenyleg szultem es a gyermekemet nem a postas hozta, meg csak nem is a valltaskamban hordtam ki.

Jobb szerettem volna inkabb privatban irni neked, mert ez a dolog mar messze nem tartozik a targyhoz, most enyhen offolunk, de ugy latom, hogy ez teged nem erdekel. Majd ha kicsit rendbejon a hormonhaztartasod, vagy egy kicsit realisabban gondolkodsz a dolgokrol, esetleg szansz ra egy kis idot es utanaolvasol a dolgoknak, vagy megkerdezed az orvosodat, akkor talan rajossz, hogy amit irtam es amivel felszitottam a tuzedet, az egyaltalan nem hablaty, hanem a kendozetlen igazsag. Olvasd csak vissza, az elso hozzaszolasomat. Meg csak nem is azt irtam, hogy kizart dolog az, hogy az elso trimeszterben van pocak, mert tudom, hogy mar van, en csak azt probaltam elmondani nektek, hogy meg nem a mehetek dudorodik kifele. Ketsegtelen, hogy a terhessegtol van, mar elindult a folyamat, de abban a magassagban az meg nem a babatok. Ugy mertem leirni ezt, hogy azt hittem jot teszek, merthogy en speciel szeretem tudni azt, ami a dolgok mogott van, nem csak a latszatra adok, ezert sokat hallgatok, figyelek, kerdezek es olvasok. Van, volt ra lehetosegem es naivan azt hiszem, hogy az ember folyamatosan tanulni akar, a terhesseg meg egyebkent is egy olyan csodalatos allapot, amirol a kismama tudni akar, erteni azt. Ha te nem akarod ezt, akkor egyaltalan nem muszaj, de kerlek, hogy ne akarj tudomanyos tenyeket interneten levo kismamak kepeivel megcafolni, foleg ne ugy, hogy az nem is cafolat, csak meg nem egeszen az, aminek te gondolod.

Egy hibat kovettem el csupan, megpedig azt, hogy tobbesszamban fogalmaztam a beleitekes mondatomban, mert valojaban azt csupan neked szantam azzal az indulattal, amit kivaltottal belolem.

Egyszeruen azt nem ertem meg, hogy miert van az, hogy en nem arrol aradoztam, hogy igen, a korabban lapos hasamat mar nekem is kenyelmetlenul szoritotta a nadrag a tizedik terhessegi hetemen, hanem leirtam azt, ami a dolgok mogott van, mindenfele rosszindulat nelkul es ez mar rossz es olyan dolog, amibe bele kell kotni.

Kozelitsd meg maskent a dolgot. Nezd a pozitiv oldalat: teljesen remek az, hogy a meh a 12. hetig meg a szemeremcsont mogott van. Nagyon jol van ossze rakva az emberi test hala Istennek. Az embrio a 12. hetig a legserulekenyebb. Mig egy idosebb terhesseg eseteben semmilyen problemat nem okoz altalaban egy veletlen utkozes a pocakban, peldaul ha neked tolja valaki a bevasarlokosarat, vagy a tolongo emberek egyike belekonyokol a buszon, ugy a 12. hetnel fiatalabb bababan egy ilyen utes mar igen komoly, akar vegzetes karokat is okozhatna. A meh tehat nem veletlenul van ott ennyi idosen, ahol van, mert a szemeremcsont es a medence pajzskent vedi ezektol a veletlen balesetektol. Hidd el, eleg nagy gond lenne az, ha ez nem igy lenne megalkotva. Igy en amondon vagyok, hogy ne legyunk felhaborodva a tenyeken, hanem oruljunk neki, hogy ezzel is biztositva vannak a magzatok!

Es nyomatekosan kerlek, hogy se az en, se a veled nem egy velemenyen levo nok anyasagat ne vond kerlole, foleg ne igy nevtelenul, mert ez nagyon elszomorito dolog, duhito es nem is eppen utal tul sok erzelmi es szellemi inteligenciara.

Tovabbi szep, nyugodtabb, kiegyensulyozottabb babavarast kivanok neked!

Udvozlettel:

Hermann Bea

2009. márc. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 jennababo válasza:
én most 9hetes vagyok a picivel és eddig 58 kg voltam nem híztam max 1 kg de a hányásos részen lefogytam úgy hogy a bordáim látszódnak :) Nekem már látszik a méhem ( a doki szerint is nagyobb mint amugy) Szóval látszódhat hogy a méh megduzzadt. De ez nem törvény szerű dolog. De nyugi lesz a pocakunk még nagyobb is :P
2012. ápr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!