Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen kezdtétek észleln...

Hány hetesen kezdtétek észlelni a változásokat magatokon? Gondolok itt a pocak elváltozásaira"

Figyelt kérdés

Lehet, hogy csak bebeszélem magamnak? kb 6 hetes terhes vagyok, és mintha másogy érezném magamat, amikor lehajolok, , vagy ülök, illetve amikor a hasam gyűrődik. Tuti, hogy nem hízás, mert odafigyelek a táplálkozásra, és tornázok is. Ez másabb érzés, mint amikor esetleg felszedtem néhány kg-ot.

Lehetséges ez már? Vagy tényleg csak bebeszélem magamnak?


2009. jún. 15. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
simán lehetséges. nekem a mellem feszült nagyon, azt se tudtam még, h babás vagyok (nem is nagyon mertem remélni, mert sokáig vártunk rá). viszont rajtam már nagyon korán meglátszott, 2-3 hónapos terhesen már látszott a hasam, pedig átlagos testalkatú vagyok (vagy inkább vékony). de persze, h másképp érzed magad, azért a baba is nő, a méhed is, magzatvíz stb.
2009. jún. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
amikor ennyi idös voltam vagyis inkabb 8 hetes,en amikor leültem olyan volt mintha egy golyo lenen az alhasamban,vagyis valami nyomodott ott bent,a szemeremcsont felett,ahol a mehem van,vagyis az nött,es azt erezhettem es te is azt erezheted,kicsit kellemetlen is nem?nekem az volt.
2009. jún. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

de egy kicsit furcsa. Pont ma reggel gondoltam rá, hogy milyen hülyeség, amikor azt mondják, hogy pár hónapig nincs nem lehet észrevenni nagy változást. Nekem már ez is nagy változás. Kényelmetlen lehajolni, hason feküdni. Lehet, hogy csak az óvatosság miatt, de másabb. Illetve a nyaralásunkat is vissza kellett mondani, amire már tök régóta készülünk, csak mert nem lehet megerőltető feladatokat végezni.

Na de ez ezzel jár.

2009. jún. 16. 07:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is az első perctől kezdve érezhető és látható is volt. Rajtam szinte az első perctől látni lehetett, hogy pocis vagyok. Amikor leültem, olyan volt, mint amikor hízik az ember és gyűrödik a kis háj :-) Amúgy én is furcsáltam, mert mindenki azt mondta, nem fogom látni vagy 4 hónapig, és érezni sem. Ezzel szemben azonnal tudtam az első perctől kezdve, hogy babás vagyok.

19 hetes babás

2009. jún. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!