Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egész napos hányinger (már...

Egész napos hányinger (már akinek volt) mikor múlt el?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Teljesen egyénfüggő. Nekem mondjuk egyáltalán nem volt semmi ilyesmi. De két barátnőm példáját tudom mondani egyiknek 3 hónap után mint amit elvágtak, a másik végig hányta a 9 hónapot.
2011. máj. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja, ja, három hónap szenvedés.És a legszebb,hogy semmi gyógyir nem segit.Se keksz,se hányinger csillapitó se hideg ital,se citrom illat,se vanillia,semmi.
2011. máj. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25 hetes vagyok, még tart :-(((( 2 hét szünet volt kb 22 hét környékén nagyon örültem neki. De visszajött. Bár valamivel tűrhetőbb mint az első 3-4 hónap, de még van.
2011. máj. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12. hét után, mintha elvágták volna. Addig csak kefírt bírtam enni.:o)
2011. máj. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 20 hetesen múlt el.
2011. máj. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Alig vártam az első 3 hónap végét....gondoltam, elmúlik. El is múlt! Két napra :/

Na aztán végülis a 4. hónapban még inkább jellemző volt a hányinger, rosszullét, de ez lassan elmaradozott. 5. hónap óta nincs ilyen gondom.


De egy mindenkinél egyéni, kinek a szervezete hogyan bírja.

Tudod, azért kell vigyázni magunkra áldott állapotunkban, mert ilyenkor takaréklángon van az immunrendszerünk, hogy ne lökje ki az "idegen testet".

2011. máj. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 6 hetes korától (gondolom beindult a szíve) egészen 18 hetes koráig az első megmozdulásáig voltak 24 órás rosszulléteim. :( Szó szerint kiköltöztem a nappaliba a wc közelébe és semmi nem használt, még az ásványvíz is kijött belőlem. Leadtam 14 kg-ot és baromira aggódtam így hogyan fejlődik.


Akkor elmúlt, de 30 hetes kortól visszajött. :( Utána már végig megvolt.


Teljesen egyénfüggő, de velem anyukám végighányta a 9 hónapot.

2011. máj. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
15 hetesen múlt el vagyis enyhült. :)
2011. máj. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm minden kedves anyukának a választ!

Én most töltöttem a 12 hetet (amit annyira mondanak), bizakodom. Ehhez képest most még hozzá társult egy "kis" fejfájás meg görcsölgetés...

2011. máj. 2. 10:38
 10/10 anonim ***** válasza:

Az első babámnál 14 hetesen múlt el , ekkor mozdult meg a baba.

Most vagyok 12 hetes és pár napja már nem vagyok rosszul, bár az is igaz, h már kb. 2 hete érzek mozgást 2-3 naponta.

2011. máj. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!