Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor tesztelnél, ha a helyemb...

Mikor tesztelnél, ha a helyemben lennél? (a kíváncsi teszt-lesők kérem kíméljenek, feleslegesen nem szeretnék teszteket pocsékolni, csak ha már van rá egy csepp esély, hogy jelezhet valamit)

Figyelt kérdés

Utolsó mensi ápr 12, május 11-re (+- 1 nap) nem várom.

Kalkulátorok alapján kb 26-27-én lehetett pé.


Ha sikerült,melyik lehet szerinted a legelső nap,amikor már mutathat valamit egy teszt?

Annyi félét olvasni,hogy pl beágyazódás kezdetétől már elvileg mutathat,és a beágyazódás pedig pé után 6-12 nap történik valamikor....


2011. máj. 3. 09:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én megfogadtam,hogy csak akkor tesztelek legközelebb ha pozitív lesz. Nemvárt után 1 nappal reggeli elsőből azonnal erős pozi. 1,5 évet várunk rá
2011. máj. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
szia, hat ha akarsz ellenpeldat hallani en a nemvart utan 1 nappal reggel 10-es teszttel negativ, masnap reggel alig-alig pozitiv, szoval ha tutira akarsz menni akkor nemvart utan ket-harom nappal, peteeresem tuti a ciklus 14-dik napjan volt megis negativ lett az elso teszt
2011. máj. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

hát én nem várt előtt 2 nappal pozit (igaz hogy halvány volt de itt is feltettem a képet és 90% pozit mondtak) teszteltem és este 22kor. és azóta sem jött meg.ja és a teszt "teszkós" volt 600ft-2db

15 hkm

2011. máj. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!