Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már a 30. hétben járok és...

Már a 30. hétben járok és annyira aktív szinte egész nap a babám hogy sokszor már bosszant, mert nagyokat moccan és az annyira nem jó érzés, néha már fáj. A ti babátok is ilyen aktív?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre, szeretek terhes lenni, mert csodás érzés, de néha már úgy érzem jó lenne ha kint lenne.
2009. márc. 10. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Így a vége felé már valóban egyre megterhelőbb a várandósság. Egyre erősebb a baba és egyre inkább nyom itt-ott. Nincs ezzel semmi gond, szinte minden nő várja ezekben az időkben a szülést. :)
2009. márc. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

és még milyen aktív lesz később.) Az enyém a 38. hétig le se állt. Állandóan hullámzott a hasam, meg néha úgy éreztem na most kirúgta az egyik bordám. aztán az utolsó 2 hétben meg azért aggódtam, hogy nem mocorog,kicsi volt a hely:)

Mióta megszületett azóta is ilyen kis aktív baby!

2009. márc. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én hasonlóan vagyok mint te. Bár most vagyunk 28 hetesek, de a kincsem annyira aktív már jó pár hete. Már előre félek, hogy idekint is ilyen lesz! :) Nagyon jó érzés, ahogy itt van a pociban, de néha kicsit kellemetlen dolgokat is tud csinálni! Főleg amikor a hólyagom gyötri, vagy amikor a bordámnak támaszkodik! Volt olyan is, hogy már szinte hányingerem lett, úgy nyomta a gyomrom. Mégis én is úgy érzem, hogy igazán megéri! :) Azért kíváncsi vagyok, hogy a születéséig ilyen aktív lesz a pociban?!

28 hetes kismami

2009. márc. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! 29 hetes vagyok, és én már hetekkel ezelőtt úgy éreztem, hogy néha sok, annyit mocorgott, ráadásul faros volt addig, és lefelé rúgott. De már megfordult és jobb, hogy felfelé rúg, már nem a méhszájamat döfködi, hanem az oldalamat.

Volt már olyan, hogy azt mondtam, hogy csak jönne már ki, de aztán belenyugodtam, hogy az a dolga, hadd mocorogjon! Meg is kérdeztem a dokimat, hogy baj-e, ha nagyon aktív a baba és kimosolygott, hogy dehogy baj, az a jó!

Úgyhogy inkább rugdosson, legalább tudom, hogy mozog. Imádom!! minden fájdalmas boxolása ellenére is!

Kitartást neked is!

2009. márc. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát megnyugdotam hogy akkor nem csak én vagyok így ezzel.

Lehet kis focista lesz vagy bokszoló a kissrác. Minden jót nektek és boldog baba várást!

2009. márc. 10. 10:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, én is 30 hetes vagyok, és én is ebben a cipőben járok. Délután nyugszik el pár órácskára, de amúgy az egész napot végigmozogja. Rendszerint a hólyagomon ugrál, vagy a köldököm körül matat. Sokszor tényleg majdnem fáj, vagy olyan hirtelen és erősen mozdul, hogy én is megugrok tőle. De imádom! Reggel, ha esetleg egy -egy falattal "túleszem" magam, és feszül a gyomrom, ilyenkor gondolom neki is kisebb lesz a hely, addig-addig fészkolódik, meg nyomja magát felfelé, hogy egyszerűen kipaszírolja belőlem a kaját.(kihányom) Csinál magának helyet a drága. Épp mondtam, az első 4 hónapot végighánytam, a rövid közepe nyugis volt, a visszalévő kb. 2 hónap megint büfizős lesz?
2009. márc. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!