Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor nő a pocak és a méhszal...

Amikor nő a pocak és a méhszalagok nyúlnak az tényleg nagyon fáj?

Figyelt kérdés

Múlt héten egy este annyira megfájdult a pocakom azt hittem nagy baj van...rettenetes görcs szerű fájdalom hirtelen azt sem tudtam mit csináljak a védőnőt hívtam fel azt ajánlotta vegyek be nospát...holnap megyek dokihoz, aggódom mi lehetett ez néha most is fáj de már csak picit.

23 hetes


2009. márc. 10. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem amikor feszült a poci a méh növekedése miatt, nem volt olyan fájdalmas. Igazából nem is fájdalmat éreztem, hanem hogy feszül, szurkál. Én nem görcsös fájdalmat éreztem. Bár lehet, hogy ez egyénenként változik! Azért jó, hogy mész dokihoz és megnéz!

Amúgy én is éreztem ezt a fajta hirtelen görcsöt, de nekem a vastól volt! El kezdtem szedni és marhán bekavart!

2009. márc. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 20hetesen jártam úgy mint te.

Rögtön a védőnőt hívtam és irány az ügyelet.Se előtte se utána nem voltak görcseim!!!

Kaptam no-spa injekciót és egy hétre benntartottak megfigyelésre.

De hál istennek nem volt semmmi gond.

Menj minél hamarabb dokihoz,h meg tudj nyugodi,h minden rendben:)

2009. márc. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!