Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak a sok lány...

Mit csináljak a sok lány ruhával amit kaptam, mert egyszerűen nem értik meg, hogy fiút várok?

Figyelt kérdés
Az anyósomtól két!! zsákkal kaptam, az unokatesvéremtől egy nagy szatyorral. Mind inkább kislányé volt, csak néhány ruha uniszex.
2011. máj. 9. 12:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
en Londonban elek es itt a fiuknal is nagy divat a rozsaszin, semmi gond ha egy-ket felso esetleg kislanyosabb, nyugodtan raadhatod!
2011. máj. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nem is tudtam, hogy a fiúknál a rózsaszín divat.
2011. máj. 12. 18:41
 13/21 anonim ***** válasza:
Nekem is fiam van és sokszor adok rá sötétebb rózsaszint, nem babarózsaszint hanem annál jóval sötétebbet.
2011. máj. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Otthon senki nem látja mi van rajta,vagy ha boltba mentek,simán sétálni,akkor az alsó réteg nyugodtan lehet lányos is-mert hát úgy sem látszik.

Mi 2 éve nem tudtuk,hogy fiút vagy lányt várunk e, és kaptunk egy pár fiú cuccot. Eltettem,miután kiderült,hogy kislányt vártunk. Amikor a baráti társaságban születtek fiúk,akkor átadtuk. Jó hasznát vették! Aztán amikor kinőtték a fiúk,akkor vissza kerültek a ruhák,mert megint pocakos vagyok,és mindenki fiúra számít.amúgy nem tudjuk még.- most a 2 éves lányunk azokat is hordja.

Ha van helyetek,tegyétek el a cuccokat,mert hát egyszer biztosan szeretnétek még babót-hátha kislány lesz majd!


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv: 2 gyermekes,22 hkm.

2011. máj. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem vidd el a Vöröskereszthez és add a rászorulóknak.
2011. máj. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
59%

Engem felháborítanak azok a vélemények akik azt írták, hogy add el amit ajándékba kaptál...nagyon nyomorforgató....ráadásul azért a pár száz forintért..

Szerintem is tedd el ami tetszik a többit meg passzold tovább barátoknak/ismerősöknek/rászorulóknak!


Üdv és szép babavárást!

2011. máj. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
71%
Hát én nem értem,hogy miért lesz akkora baja egy újszülöttnek, ha otthon rózsaszínben van. Más örülne, ha tudná öltöztetni a gyerekét!
2011. máj. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
71%

Én nem csinálnék ebből ügyet, mert pár hónapig hétig tudja hordani ezeket a cuccokat, kár pénzt adnod értük,

szerezz be egy-két fiúsabb holmit, orvoshoz, vendégségbe, aztán egyébként adhatsz rá lányos ruhát.

Nyilván nem látok a pénztárcádba, de én ha lenne ruhán, nem költenék rá.

2011. máj. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi sem tudtuk, h mi lesz, így kaptunk fiúsat is, meg lányosat is. Én is ráadtam a lányosat itthonra, pl volt egy sárga, rózsaszín pillangós, virágos rugija, amit nagyon imádtam, az soxor volt rajta, pedig fiú lett. Vettem egy pár fiús cuccot, amit akkor adtam rá amikor elmentünk vhova, v jöttek hozzánk. De mivel 2-3 óránként evett és rendszerint lebukta magát minden 2. szopinál ruha csere volt. Sőt mivel jó időre készültünk, májusi a babám, június volt mire ki lehetett vinni és nagyon rossz idő volt volt egy narancssárga(rikító) pufi overall a bnőm kislányáról azt is ráadtam. Mert venni nem akartam, mivel mire megint hordtuk volna kinőtte volna. Sétálni kellett, az volt és kész. Nem tehettem meg, hogy 4-5000-ket dobok ki csak azért, mert kicsit lányosabb. Tehát én otthonra simán ráadnám.

1 éves kisfiú anyukája.

2011. máj. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
próbáld meg kihipózni a pamut, rózsaszín egyszínű cuccokat, ha sok hipót teszel egy vödör vízbe, és hagyod állni egy napig, kifehéredik vagy kicsit citromsárgás lesz, attól függően mennyire volt sötét rózsaszín/lila. Ami normál fazonú, azzal simán meg lehet csinálni, olyan lesz mintha fehér/sárga lett volna alapból, és máris uniszexszé tetted. Én is ezt csináltam.
2011. máj. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!