Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az immunológiai vizsgált az...

Az immunológiai vizsgált az mit takar?

Figyelt kérdés
Volt két vetélésem, és ez az utolsó vizsgálom, de nem tudom, hogy mit tudnak ezzel kideríteni. Ha volt már vaalakinek ez a vizsgálat v. tud ról valamit az írja le. Köszönöm
2009. márc. 10. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem egészen értem, milyen immunológiai vizsgálatra gondoltak Nálad.

Nálam alapvetően ez vérvételt jelentett, amiben a vérben keringő ellenanyagokat ellenőrizték. Általában 3-4 kémcsőnyi vért vettek le és kb. 1 hónapig tartott, amíg megérkezett az eredmény.

A különböző antitestek akár vetélést, vagy születési rendellenességet is okozhatnak, gondolom, ezért kell.

2009. márc. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm erre gondoltam. 1 hónap az nagyon sok idő, azt már nem várom meg. köszi
2009. márc. 10. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!