Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy 9 hét 3 naposan...

Normális hogy 9 hét 3 naposan visszatér a megjönérzés? Most maradna el kb. a 2. menzim, lehet azért? Azt is álmodtam hogy vérzek, nagyon rossz volt.

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez a fájdalom természetes,de nem a menses miatt van ,hanem mert a méhed növekszik és változik. Ez a terhesség egyik jele. Az álmaidban pedig azért jelenik meg, mert tudatalatt félsz attól, hogy vérezni fogsz. Nyugi! :)
2009. márc. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Sajna volt már egy vetélésem...és igazad lehet hogy a tudatalatt, mert mindíg azt mondogatom hogy nem lesz baj, minden rendben. De azért bennem van a para is, csak próbálom elnyomni.
2009. márc. 11. 10:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia, nekem egészen a 12. hétig volt ilyen érzésem azt mondta a doki, hogy ez normális persze én is megijedtem de elmúlt.

23 hetes

2009. márc. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is volt vetélésem tavaly,most 18 hetes vagyok és néha még most is futok a wc-re megnézni hogy minden rendben van-e.Az agy dolgozik plussz a rossz emlékek...Hiába ad bárki tanácsot,aki átment egy ilyen traumán annak nem épp felhőtlen a babavárás.
2009. márc. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok hogy Te is újra babát vársz. Hogy vészelted át az elejét? Próbálok pozitívan gondolkodni.
2009. márc. 11. 11:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Olyan, mintha csak a saját gndolataimat, érzéseimet olvasnám. Veled egyidős terhes vagyok (9 hét, 4 nap), fájdogál a hasam, és éjszaka azt álmodtam, hogy véreztem, pedig nekem ez az első terhességem, nem kellene tartanom ilyen dolgoktól...

Tegnap voltam ulrtahangon, előre felkészültem a legrosszabbra, de a doki azt mondta, hogy minden rendben, most szárnyalok örömömben. Annyi az átfedés közöttünk, nálad is minden rendben kell hogy legyen ;)

2009. márc. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
11.30-as vagyok:úgy vészeltem át hogy borzasztó émelygések és álmatlan éjszakák vannak mögöttem,csak a tizenkettedik héten kezdtem a laborvizsgálatokat,persze ultrahangon voltam előtte kétszer is,próbáltam úgy hozzáállni a dolgokhoz hogy lesz ami lesz,mert a múltkor nagyon sokat sírtunk,főleg hogy második házasság és nagyon vágytunk közös babára.
2009. márc. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!