Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A GAINER 3000 táplálékiegészit...

Cin Cara kérdése:

A GAINER 3000 táplálékiegészitö tartalmaz esetleg gyors izom puffadással járo anyagot? Vagy esetleg valamilyen szterroid szerü anyagot?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Ülj le egyes! :D

A tápkieg nem egyenlő a szteroiddal. Puffadás? Max ha rossz az emésztésed a hasad puffad meg.

2011. jún. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mark86


Igen! Kerüld a táplálékkiegészítőket és válassz másik sportot.

2011. jún. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

Izompuffadással járó anyag xDDD :D Rohadt jó :D

Cin Cara; A GAINER 3000 táplálék kiegészítő szteroidokat nem tartalmaz viszont magas benne ösztrogén koncentráció ami segít a vízvisszatartásban és mellek növesztésében. Az izmok felpuffadnak de ha kiszúrod őket egy tűvel, spriccelni fog belőle a víz. Ha túladagolod a heréid visszafejlődnek végül átalakulnak méhé és gyereked is lehet. Szóval izom puffasztót nem de herepuffasztót , azaz méhpuffasztót tartalmaz. Statisztika bizonyítja hogy azok a nők akik terhesség előtt ezt szedték 3x-osára puffadt a méhük és minimum ikreket szültek . De mind aberált volt. Sajnos.

2011. jún. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne szedd! Randa felfújt izmaid lesznek tőle!!!


Csináld a fegyencedzést és egyél szendvicset, abban van az igazi erő !


Meg a mesesajtban :D

2011. jún. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Honnan szedted ezt,miért puffadnál meg tőle?

Semmi bajod nem lesz tőle.

2011. jún. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


Hát nem kéne kigúnyolni, mert én is láttam már olyan embereket, akik csak úgy itták ezeket az izomkoktélokat és úgy bepukkadtak a karjaik, meg a mellük pár hét alatt, mintha nem is emberek lennének! Szerintem nem egészséges ilyeneket enni, mert a gyors növésnél akár el is durranhat az izmotok, mint annak a hapsinak, akinek felrobbant a bicepsze! Képzelhetitek ha a melletek robban fel, akkor kiesik a tüdő meg a szív. Akkor már késő lesz gondolkodni!

Meg nagyon drágák is ezek a szerek, én a nyers tojásban hiszek, az természetes legalább!

Üdv, Pistike a kisegítőből!

2011. jún. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja a nyers tojás jó! Fosat, és ahogy ülsz a budin szálkásodsz! Legjobb hasgyakorlat!
2011. jún. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
fasííírt!!!
2011. jún. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!