Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Gabriel teszt mikor mutatja...

A Gabriel teszt mikor mutatja ki a legkorábban a terhességet?

Figyelt kérdés
Ma van a nemvárt mensesem első napja illetve április 16.-án volt az utolsó mensesem és nekem általában 3-4 nappal hamarabb szokott megjönni.Eddig még semmi.Peteéréskor együtt voltunk a férjemmel de előtte kiszállt.Nem védekezünk sehogy.Eddig nem estem még teherbe kiszállással.Mivel a terhesség jelei megegyezik a menses előtti jelekkel ami természetesen meg van most is így nem tudom mi a helyzet.Kívül száraz vagyok nincs folyás,de beül meg nyúlós,színtelen váladék.Ma reggel csináltam egy Gabriel tesztet,de negatív lett.Van még esély hogy terhes vagyok és korán csináltam a tesztet vagy biztos hogy nem vagyok terhes és ilyenkor már kimutatja ez a teszt biztosra?Nektek mi a tapasztalat?Segítsetek!
2011. máj. 16. 09:31
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:

Nekem a nemvárt után 5 nappal negatív lett a Gabriel teszt. Szerencsére nem adtam fel és vettem egy másik márkát.

20 hetes kismama

2011. máj. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:
Ma vettem 10db 10-es tesztet ami érzékeny a teszveszen 75ft/db-áron és holnap reggel meg is kapom mert ma adták fel elsőbbségivel.Holnap reggel csinálok egyet és holnapután is és ha azok is negatívak akkor tutti nem vagyok terhes csak késik.De az is lehet hogy addig megjön.Inkább ne jöjjön meg mert terhes szeretnék lenni már most.
2011. máj. 16. 17:09
 13/48 A kérdező kommentje:

Még nem jött meg ugyan, de sajnos az érzékeny 10-es teszt negatív lett még egy halvány csík sem látszik.Érzem is hogy ma vagy holnap meg fog jönni.Nem baj majd ahogy terveztük is eredetileg augusztusban neki vágunk a baba projectnek.

Nektek meg jó babázást és köszönöm a válaszokat!

Én most feladom mert már egy érzékeny tesztnek ki kell mutatnia a 2. nem várt napon.Majd máskor. :o)

2011. máj. 17. 10:26
 14/48 anonim ***** válasza:
Csak akkor kell kimutatnia, ha optimális időben- nagykönyv szerint- történt a peteérés, és a megtermékenyülés is. Ha később, akkor nem kell, hogy kimutassa.
2011. máj. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:
Még nem jött meg de már sajnos nagyon érzem.
2011. máj. 17. 22:08
 16/48 anonim ***** válasza:
Na,van már valami?
2011. máj. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:
Még ma is negatív, de nem jött még meg most sem.Nem értem.
2011. máj. 18. 09:39
 18/48 A kérdező kommentje:
Még most a nemvárt menses után 4. napon sem jött meg és reggel csináltam egy tesztet az első vizelettel és nagyon-nagyon halvány 2.csík van ami nehezen észrevehető de van.Később kb. 2 órára rá csináltam még egy amin halvány csík sem volt.Most akkor mi van?
2011. máj. 19. 10:19
 19/48 anonim ***** válasza:

Az van,hogy valószínű kevés még a terhességi hormon termelődött még! :) Ez azért van,mert később volt pé-d.

Ettől nem kell megijedni! sokszor olvastam már,hogy a teszt még 1 hét után sem mutatta ki a terhességet.

Reggel a legerősebb a terheshormon koncentráció,ezért mutatta ki az első vizeletből a teszt- ha halványan is de ott van a csík,akkor bizony GRATULÁLOK!!!

Később már nincs annyi hormon a vizeletben,ezért nem mutatta ki.

Ha jól emlékszem,vettél elég tesztet,így nyugodtan csinálj holnap reggeli elsőből is egyet. Ha akkor is ott lesz a csík,akkor már millió %,hogy terhes vagy. :)

Milyen érzés? :D


Üdv:a 2 gyerkőcös,23 heteske

2011. máj. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:

Később termékenyültél meg, ezért kevés még a hormon a vizeletben. A 2 csík nem véletlenül jelent meg!

/ Ha tutira akarsz menni fényképezd le a tesztet, csináld meg egy programmal a negatívját, és ha látszik azon a második csík, akkor tuti nem szellemcsíkról van szó./


GRATULÁLOK!!!

2011. máj. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!