Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Gabriel teszt mikor mutatja...

A Gabriel teszt mikor mutatja ki a legkorábban a terhességet?

Figyelt kérdés
Ma van a nemvárt mensesem első napja illetve április 16.-án volt az utolsó mensesem és nekem általában 3-4 nappal hamarabb szokott megjönni.Eddig még semmi.Peteéréskor együtt voltunk a férjemmel de előtte kiszállt.Nem védekezünk sehogy.Eddig nem estem még teherbe kiszállással.Mivel a terhesség jelei megegyezik a menses előtti jelekkel ami természetesen meg van most is így nem tudom mi a helyzet.Kívül száraz vagyok nincs folyás,de beül meg nyúlós,színtelen váladék.Ma reggel csináltam egy Gabriel tesztet,de negatív lett.Van még esély hogy terhes vagyok és korán csináltam a tesztet vagy biztos hogy nem vagyok terhes és ilyenkor már kimutatja ez a teszt biztosra?Nektek mi a tapasztalat?Segítsetek!
2011. máj. 16. 09:31
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
Úgy is meg tudod csinálni,hogy amikor megnyitod a feltöltött képet, fent a böngészősávot másolod és szúrod be!
2011. máj. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:
Sikerült felrakni!az utolsó link a jó!Homályos a kép az a baj.Nem tudtam jobban élesebben.
2011. máj. 19. 12:30
 33/48 anonim ***** válasza:

szóval itt van leírva, hogy milyen a tesztől készült negatív, ha szellemcsíkos: [link]


ez pedig a tiéd: [link]

Összegezve: POZITÍV

2011. máj. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
Mármint akkor, ha nem a 2 kis fekete pötty a papíron a helye, ahol a csíknak lenni kéne, hanem ami lentebb van vonal :)
2011. máj. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:
Megjelöltem feketével a szélét alól-felöl ahol én látom.
2011. máj. 19. 13:03
 36/48 anonim ***** válasza:
Ez egyértelmű pozitív!:) Gratula! Ha majd a doki is megerősíti a hírt, megírod?
2011. máj. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
Akkor viszont várd meg a holnapot, és tesztelj reggel újból, mielőtt beleéled magad nagyon. A negatívon a fekete vonalkáknál nincs csík. Amíg mindjárt megjön érzésed van, addig van remény, mert az azt jelenti, hogy elindult valami. Mint már írtam, nekem csak a 8. napon lett pozitív.
2011. máj. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:
Vettem megint tesztet és holnap reggel kiderül.Ha akkor negatív akkor tutti nincs baba.Köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 19. 13:27
 39/48 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy mi volt, ha lesz egy kis időd!
2011. máj. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:

A kérdező kommentje:

Jó reggelt mindenkinek!


Sajnos a sejtésem beigazolódott és NEM vagyok terhes!!!

NEGATÍV!Semmi halvány csík!Még nem jött meg de nagyon érzem már és szerintem ma meg is jön.Köszönöm a biztatásokat és a határozott válaszokat mindkét véleményről!Nem vagyok elkeseredve mert végülis megszakítással voltunk együtt,és még nem tervezzünk babát 3-4 hónapig és biztos vagyok benne hogy amikor már próbálkozunk is akkor nem kell sokat várni hogy teherbe essek.Mindkét fiamnál 2.hónapra estem teherbe.Jó babázást és terhességet minden anyukának!Én most is babázok hiszen 1éves a kisebb fiam. :O)

2011. máj. 20. 07:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!