Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Gabriel teszt mikor mutatja...

A Gabriel teszt mikor mutatja ki a legkorábban a terhességet?

Figyelt kérdés
Ma van a nemvárt mensesem első napja illetve április 16.-án volt az utolsó mensesem és nekem általában 3-4 nappal hamarabb szokott megjönni.Eddig még semmi.Peteéréskor együtt voltunk a férjemmel de előtte kiszállt.Nem védekezünk sehogy.Eddig nem estem még teherbe kiszállással.Mivel a terhesség jelei megegyezik a menses előtti jelekkel ami természetesen meg van most is így nem tudom mi a helyzet.Kívül száraz vagyok nincs folyás,de beül meg nyúlós,színtelen váladék.Ma reggel csináltam egy Gabriel tesztet,de negatív lett.Van még esély hogy terhes vagyok és korán csináltam a tesztet vagy biztos hogy nem vagyok terhes és ilyenkor már kimutatja ez a teszt biztosra?Nektek mi a tapasztalat?Segítsetek!
2011. máj. 16. 09:31
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
Még most sem jött meg és eddig száraz volt a hüvelyem de mától nedves illetve színtelen,szagtalan és ragacsos váladékom van.Tud valaki mondani erre valamit?
2011. máj. 20. 15:51
 42/48 anonim ***** válasza:
Csak annyit, hogy terhes vagy :)
2011. máj. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:
Sajnos ma 14.30 körül megjött,de kevés.Most figyelem hogy meddig fog tartani mert ha abbamarad és holnap nem lesz semmi akkor van esély, de ha lesz holnap is akkor menses.(piros).Majd megírom.
2011. máj. 21. 15:42
 44/48 A kérdező kommentje:

Segítsetek!

Mint írtam ma délután elkezdtem vérezni de nagyon keveset, inkább piros pecsételő vérzésnek mondanám.Nekem ha megjön akkor az 1-2.nap sok szokott jönni és 2 óránként cserélnem kell tampont.Na most órák óta csak betét van bent és pecsételek.Görcsölt a hasam és 2 algopirint kellett bevennem hogy elmúljon.Volt már így valaki?

2011. máj. 21. 18:46
 45/48 anonim ***** válasza:
Azóta van, valami változás? Hogy vagy?
2011. máj. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:
Nem értem.Nem fáj már a hasam csak bizsereg mint amikor megvan, de csak pecsételek továbbra is vizes bordó vér félét.Most akkor meg van van nincs?Továbbra sincs étvágyam.
2011. máj. 21. 21:07
 47/48 A kérdező kommentje:
Éjszaka beindult a mensesem rendesen így most már megnyugodtam hogy kiderült hogy mi ez az egész huzavona.Késés.Majd augusztusba startolunk a férjemmel ami már nem megszakítással lesz és ősszel már tutti én is 3x-oros kismamaként fogok írni kommenteket. :o)
2011. máj. 22. 08:05
 48/48 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Remélem majd összejön, amikor igazán szeretnéd!
2011. máj. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!