Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek kisebb műtéte volt...

Akinek kisebb műtéte volt (anyagjegy levétel) terhessége alatt, az kihat a magzatra?

Figyelt kérdés
Vmilyen káros hatása lehet egy kisebb műtétnek, ugye nem?
2011. máj. 16. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, a kis Pocaklakók nagyon erősek, nagyon sok mindent kibírnak!

Egy anyajegy levétel nem olyan nagy műtét, nem lesz semmi baja tőle a babádnak.

Barátnőmnek a manduláját vették ki terhesen (még az elején), amikor még nem is tudta, hogy terhes. Egy makk egészséges kislánya született!

2011. máj. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia.én 13 hetes voltam mikor egy pok megcsipte a hasam és begyulladt ugyhogy fel kellett vágni..Semmi baja nem lesz
2011. máj. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj! Én még nemtudtam, hogy jönn a baba 9-10 hetes terhes voltam kb. amikor 4 órás műtétem volt. Csavarozták a gerincem. Rengeteg gyógyszert, infúziót kaptam + 2 röntgen. 18. héten derült ki a baba. Genetikus és UH szerint makk egészséges úgy fejlődik ahogy a nagykönyvben megvan írva. Most 22 hetes vagyok. Amniocentézisen voltam 2 hete, de az a korom miatt volt szükséges, én már 36 éves vagyok.Genetikus doki azt mondta, ha fiatalabb lennék a műtét miatt nem csináltatná meg, mert nem okozott bajt a műtét a babának.

2011. máj. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!