Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Téged is bántana, ha lépten-ny...

Téged is bántana, ha lépten-nyomon azt kérdeznék, tervezett-e a baba, vagy véletlen?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 16:09
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Bárcsak ennél nagyobb gondom sose lenne!
2011. máj. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

ma 16:16 válaszolónak


Mi 9 hónap után esküdtünk, idén leszünk 3 éves házasok és nekünk is most jön a baba (bár már 3 éve nem védekezünk). :)


Tőlem sem szoktak ilyet kérdezni.

2011. máj. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 Avery ***** válasza:

Igen, a közelebbi rokonok, barátok meg szokták kérdezni, én azt szoktam válaszolni, hogy "igen, már szerettünk volna babát", és kész.

Szerintem ne vedd magadra, készülj fel egy jó válasszal. ;)

2011. máj. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Ehhez senkinek semmi köze. Így igen, rosszul esne a kérdés.

Mi 3 éve vagyunk házasok, így ezt nem feltételezik, viszont mindenki azt hiszi, hogy eddig nem sikerült....erre utaló kérdést már kaptunk...na meg hogy biztos sokba volt az évek alatt, mire sikerült. Ez sem kellemes.

2011. máj. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Igen! Bántana! Mert ez a kérdés indiszkrét! Senkinek semmi köze hozzá, hogy tervezett volt-e vagy sem! Mint ahogy a: Hogy áll a babaproject? (Szintén csak két emberre tartozik...)

Az emberek szeretnek beledumálni mások életébe, és kéretlen tanácsokat adni, faggatni, miközben a sajátjukban nem tudnak helyt állni!

Én már szinte minden tolakodó kérdésre kitatláltam egy olyan választ, amitől köpni- nyelni nem tudnak! Csak, hogy vegyék már észre, hogy a kérdés nem tartozik rájuk!

2011. máj. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
szia én mentem az első vérvételre 7hetesen,bemegyek veszi a nő a vért és kérdezi abortusz lessz,mondom persze azért vártam rá több mint egy évet,ja és házasok vagyunk.hát kőpni nyelni nem tudtam.
2011. máj. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Szitu ugyan az volt, mint az előzőnél. Szintén első vérvétel, és nővér, "meg akarják tartani?" 2 évet küzdöttünk érte megjártuk a meddőségit, úgy volt, hogy lombik lesz...

Rosszul esett a kérdés....

2011. máj. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Mi 4 éve vagyunk együtt, idén házasodunk, mi terveztük a babát, de nem sikerült, így inszemre mentünk, ami elsőre összejött. Páran tőlem is megszokták kérdezni és engem is idegesít, pl. anyám ismerőse megkérdezte, hogy tervezett volt? Mondom hát csak úgy lett! Erre mondta hogy hát igen, akik nem akarják azoknak elsőre összejön.

Ja hát persze, de azok nem mi voltunk!

16 hetes kismama

2011. máj. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Az első uh ill. vérvétel alkalmával tőlem is megkérdezték, hogy ,, Kívánja-e megtartani a terhességet?" Akkor nem is tudtam hirtelen megszólalni, úgy ledöbbentem, de végül rájöttem, hogy ezt "hivatalból" meg kell kérdezniük, hogy a továbbiakban hogy álljanak a kérdéshez. Pl. nem fognak beutalót adni a 12 hetes uh-ra, ha nem tartod meg. Számomra ez csak azt mutatja, hogy sajnos ez az abortusz dolog tényleg a mindennapi valóság.... Az ott dolgozók nem látnak a fejünkbe, a hétköznapjainkba, nem tudhatják, ki mennyit küzdött a babáért.Csak azt látják, időről időre nyílik az ajtó és olyan nő jön be, aki ridegen közli a terhesség megállapításakor, hogy na, megint mehetek elvetetni....

Amúgy megdöbbentő számomra, hogy manapság szinte szabadkoznod kell, miért is vállaltál gyermeket, mert annyira őrültségnek tartja mindenki...:(

2011. máj. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

9 hetesen voltam először uh-n. Ott tőlem is megkérdezték, hogy elvetetem-e. Visszakérdeztem, hogy akkor fülig érő szájjal mentem volna be?

Amúgy addig nincs baj, amíg szórványosan kapsz ilyen kérdéseket, számomra az a gáz, hogy most naponta többször is megtalálnak azzal, hogy csak becsúszott-e a baba.

Én is hibáztam, mert nem dicsekedtem vele lépten-nyomon, csak mostanában, hogy lekerült a pulcsi vették észre az emberek.

2011. máj. 17. 09:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!