Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiú vagy lány? Ha fogyunk...

Fiú vagy lány? Ha fogyunk lány a hízunk akkor fiú? Van ebben valami igazság?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam a védőnőmnél és amikor a súlyomat mértük nagyon meglepődtem! Ugyanis én arra számítottam hogy kb. 1-3 kg-ot híztam és a mérleg azt mutatta hogy 1 kg-mal kevesebb vagyok mint 3 héttel ezelőtt. Pedig kb. ugyanannyi ruha is volt rajtam és hányós sem vagyok. Mondjuk mióta tudom hogy terhes vagyok egy kicsit jobban odafigyelek arra hogy mit eszem, de nem viszem túlzásba. A legjobb barátnőm (aki szintén babát vár) erre rögtön azt vágta rá hogy tuti lány lesz, mert mindenkit akit ismer és lányt vár,nem hízott vagy fogyott is az első 3 hónap alatt. És ő aki fút vár az elejétől nagyon hízik. (pedig ő nagyon hányós is volt)Szóval van-e esetleg ezzel kapcsolatosan tapasztalatotok?

Egy 11+3 napos kismami


2009. márc. 13. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
nincs
2009. márc. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
sztem ez nem ilyen biztos. a sógornőm rengeteget hízott és kislány lett. szerintem ez olyan, mint a kerek és hegyes has, meg hogy édeset vagy savanyút kívánunk :)
2009. márc. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szia!én a terhességem alatt 13kg-ot hiztam.az első 4hónapban nem birtam enni lefogytam 44 kg-ra mert annyit hánytam.aztán mikor megmozdult már sokkal jobban voltam,de minden nap hánytam.Ez hülyeség hogy ha savanyút eszel akkor fiú stb...Nekem kislányom van:)ezekben ne bizz
2009. márc. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én dekára pontosan ugyanannyit hiztam a kislányommal, mint a kisfiammal és mindkettővel sokat hánytam. viszont a súlytöbblet másként oszlott el. lányommal hordó alakú lett a törzsem, eltűnt a derekam és nem volt nagy hasam, mig a kisfiammal hátulról észre sem lehetett venni a terhességet úgy megmaradt a derekam, viszont nagy volt a hasam. egyébként mindkét alkalommal 105 cm volt a haskörfogatom a 9. hónapban.
2009. márc. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

14 kg híztam terhesség alatt és lányom lett...

Ez csak babona,mondjuk még nem is hallottam. Várd ki a terhesség végét,lehet te is sokat fogsz hízni.

Mondjuk nekem anyum barátnője ránézett a hasamra és kapásból megmondta,hogy nekem lányom a barátnőmnek meg fia lesz...

2009. márc. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem kisfiam van(6hós),9kg híztam a terhesség alatt és a 17.hétig semmit nem híztam, utána sem ugrott meg szépen lassan jöttek fel a kilók:).

6hós legény anyuja

2009. márc. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az első 3 hónapban fogytam 3 kg-ot. Összesen 7-7,5 kg-ot híztam és kisfiam született.

2009. márc. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát én pont fordítva voltam. A fiammal fogytam (pedig csak 55 kg voltam) A lányommal meg az elejétől kezdve lassan jöttek fel a dekák.
2009. márc. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia, akkor lehet hogy én vagyok itt az első akinél ez bejött, bár én sem hiszek az efféle babonákban. Én is fogytam 2 kilót a 3. hónapig, pedig nem is hánytam és ettem rendesen. Most 5 hónapos vagyok, eddig 2 kiló ment fel a kiinduláshoz képest, és úgy néz ki kislány lesz.
2009. márc. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia,

Fiam lesz, és fogyok. Nem hányok, nem vagyok úgy rosszul, de mégis alig bírok enni, manókám tesz róla, hogy elmenjen az étvágyam. Rugdos:(:D:D:D Plusz sokat mozgok. Nem igazán van ezek között összefüggés. Babák és babák, terhességek és terhességek között is vannak eltérések.

(lehet a második azonos nemű csemetéddel úgy fogsz "elhízni", hogy "öröm" lesz nézni)

(Nekem a pocakom mérete és alakja alapján a mai napig lányt mondanak az ismerőseim, holott TÖKÖS:) mert szerintük lányos a pocak.)

26hetes kismama

2009. márc. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!