Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes kismamik hogy vagytok...

12 hetes kismamik hogy vagytok? Voltatok már ultrahangon?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 15:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

November 25-re vagyunk kiírva, a második Fiam November 24.-én született :D

2011. máj. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
De jó,hogy ennyien vagytok. Én dec 1-re vagyok kiírva. Második baba. Semmi bajom. Mondjuk a fiam mellett nem is lehetne. Szerdán megyek uh-ra. Már várom.
2011. máj. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
No ha majd kiderülnek a nemek, írjátok meg, jó?
2011. máj. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Rendben...addig is jó babavárást kívánok mindenkinek!!!
2011. máj. 19. 20:27
 15/21 anonim ***** válasza:
No csajok? Tudjátok már a nemét? Az enyémnek nem tudni, mert bevette a lába közé a köldökzsinórt, most ehet tovább a kíváncsiság, hogy mi lesz.
2011. júl. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

05-18 22:25 vagyok

Nekünk Kisfiú lesz :)

3 gyerekből három fiú :)

Szétvet a büszkeség :)


Remélem a többiek is írnak.

Nekünk sajna az AFP miatt genetikára kell menni :(

18.-ra van időpontunk.

Holnap megyünk az Istenhegyire, Hajdú Krisztinához.

Szorítsatok!

2011. júl. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

05.18. 15:15 vagyok azaz az első :)


Ma voltam 18 hetes UH-n. A doki azt mondta, hogy ne éljem bele magam de fiú :)

Kínai naptár szerint lány :)


Szorítok. Nem lesz semmi gond. Az AFP is tévedhet...

2011. júl. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Sőt nálunk az AFP-t senki sem veszi komolyan. Senki. Ne aggódj. Köldökzsinóros voltam. Amúgy a fiam is ezt csinálta. A kislányom nem. Ő a harmadik.
2011. júl. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

sziasztok!!!

örülök hogy írtatok!!

Mi újra kislányt várunk.nagyon örülünk neki főleg párom :)

hogy érzitek most magatok?Én nagyon rosszul alszom a meleg miatt na meg nő a pocak és persze olyan erősen mozog mint az első kb 32 hetesen:)most újra elő jött a gyomor égésem is.hízni nem híztam még mindig tartom a súlyom pedig eszek rendesen.igaz kihasználom az éppen kertben termő zöldségeket gyümiket.főzelék,gyümi leves,uborka,dinnye,fekete ribizli......

jó egészséget nektek és várom a beszámolókat

2011. júl. 19. 17:04
 20/21 anonim ***** válasza:

Köldökzsinóros vagyok. :)

Most láttuk. Kisfiú. Van már egy kislányom és egy kisfiam. :)

Nekem ez a terhességem teljesen más, mint az előzők. Eddigieknél fogytam, de most már +8 kg van rajtam. :( És rámjött valami hormonokozta izzadékonyság. Nem a súly miatt, hanem a hormonok miatt. Teljesen érdekes. Ülök a szobában, nem történik semmi és egy másodperc alatt kiver a víz, aztán elmúlik és ez vagy 8x egy nap. Borzasztó. Holnap megyek cukorterhelésre, mert a nyaralás miatt nem tudok kellő időben elmenni és inkább előbb derüljön ki a rossz, ha van, mint később.

Kitartás mindenkinek. Most talán hűvösebb lesz, bár nekem azt mondták én még télen is izzadni fogok. :(

2011. júl. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!