Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináltatok hogy ne...

Mit csináltatok hogy ne hízzatok el nagyon?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tornáztam, plusz 6, fél7 után nem ettem már semmit :)

+5 kg-mal mentem szülni, előtte sem voltam kövér...


A terhesség nem féktelen zabálásokról szól, ne felejtsük el :)

2011. máj. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia

hát ez alkat kérdése is., meg a genetika,

és nem mindenki hízik.

én 100 kgról kezdtem de annyira hányingerem volt hogy a 9 hónap alatt nemsokatt ettem és amit bírtam enni az a saláta volt minden mennyiségben...

amikor pedig megszültem cakli pakli 85 lettem.

nahát ennyi..

most 14 hós a lányom és 1-2 kiló ha visszament.

úgyhogy nagyon örülök pedig nagyon nagyon hízós vagyok és molett.

úgyhogy mindnekinek más !!


de ha nem akarsz hízni próbálj meg sokat mozogni.

én végig gyalogoltam a terhességemet szó szerint.


na és sok gyümölcs zöldség ha nem is sok naponta prbóbálj meg legalább 1 gyümit enni és sok folyadék víz, vagy üres tea..

igazából van olyan is aki nem eszik mégis hízik bár a kívánósság terhesség alatt elég nagy szerepet játszik az elhízásban sajna ..de hát ha megkíván vmit egy kismama hogyanis lehetne tőle megtagadni?


képzeld hajnali 2 kor 35 hetesen rámjött hogy én húslevest akarok enni, felkeltünk a férjemmel és megcsináltuk

nagyon jóvolt bezabálni :D

szerencsére nem az édességeket tömtem..


úgyhogy ennyi. bocs hogy hosszúra sikeredett.

14 hós baba anyukája

2011. máj. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én abszolút nem figyeltem arra, hogy mit eszek. Úgy voltam vele, hogy ez nem az az időszak. :) Max. annyi, hogy éjszaka ha felkeltem soha nem ettem, inkább ittam egy nagy pohár vizet vagy tejet. És sokat sétáltunk apával. :) Plusz 11 kg-val mentem szülni, azt hiszem ez nagyjából átlagos hízás. (pedig én könnyen hízó típus vagyok...)
2011. máj. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

En koszonhetoen a genemnek nem vagyok hizos tipus barmikor marmennyit eszek nem hizok el(kis tulzassal), tehat ez nem annyira attol fugg.. egy baratnom nadszal vekony volt es terhessege elejen 1 honap alatt oriasi lett.(nem olyan sokat zabalt) Ha sok gyumolcsot, zoldseget eszel vigyazz a savra..nekem nagy savam lett.. az a lenyeg hogy kell enni reggelit, ebedet es vacsit nem pedig egesz nap koplalni es egyszerre teleenni a gyomrot, foleg nem ehsegre nassolni! Ha barmikor barmibol mertekkel eszel nem lessz hizas.

Azt meg hozzateszem hogy masodik terhessegem mar, vegen jarok, eggyik terhessegemmel sem hiztam ugy hogy valami latszana csak kimondottan a hasamra es a hasam sem nagy!! viszont 10 kilo + van (baba, magzatviz, cici stb) nekem kevesnek tunik az az 5 kilo+az elso valaszolonal..gondolom ott fogyas volt ezek szerint vagy koraszules..?

2011. máj. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én, ha azt nézzük, eszek szinte mindent, csak kevesebbet és nem mindegy mikor, pl 6-7, max fél 8 után nem ettem semmit, esetleg gyümit vagy egy pohár meleg tejet. Ki lehet bírni. Így viszont jobban alszom és reggelizni is tudok, ami nagy szó, mert eddig ez vhogy kimaradt.. :-) Eddig így híztam 3,5 - 4 kg-t, de igaz, hogy eleve kb +10 kg-val kezdtem az egészet. Majd meglátjuk, hogy mennyi lesz a végére..


31 hkm

2011. máj. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én hatszor eszek egy nap, késő este is le kell csúsznia pár falatnak, mert rettentő éhes tudok lenni, de cserében nap közben nagyon megnézem, mit eszek: semmi cukor, semmi fehér liszt, csak teljes kiőrlésű. A nasi és az ebéd Update (házhoz szállítós), reggelire saját sütésű tk kenyér, sok zöldség, gyümölcs, most epret eszek ész nélkül. 31 hetesen 3,2 kilónál tartok. Nem mondom, hogy nem tudnék többet enni, de valamit valamiért, a szükséges kalóriamennyiség megvan így is.
2011. máj. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia én még csak a kilencedik hétben vagyok, de nem tudok semmit tenni, mert ha üres a gyomrom rögtön hányingerem lesz, és állandóan éhes vagyok, szóval állandóan ennem kell... még éjszaka is.... Amúgy is nagy evő vagyok vékony testalkattal, de most két kiló már felcsúszott szerintem....
2011. máj. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!