Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tettem fel ide egy linket és...

Tettem fel ide egy linket és a véleményetekre lennék kíváncsi. Pozitív vagy negatív?

Figyelt kérdés

Ma reggel teszteltem a nemvárt mensesem 4.napján első vizeletből.Ti hogy látjátok?Van ott halovány csík vagy nincs?Várom a válaszokat.Itt a kép:


[link]


2011. máj. 19. 12:51
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

Szia!


Én most pont egy friss példával tudok szolgálni! :) 4.-én vagy 5.-én ovuláltam (épp azon a 2 napon voltunk együtt tehát tuti akkor fogant) és tegnap csináltam délután egy Wondfo-t, reggel pedig a másikat (valami DM-es) és ilyenek lettek ovu után a 14.-15. napon. Még nem késett csak kíváncsiságból csináltam.

Kívánok mielőbb Neked is ilyen teszteket, nálunk is kis tesó lesz és én is csináltam pár ilyet mint a tiéd. Pl. februárban ellőttem vagy 3-at mert mindegyik ilyen volt mint a tiéd aztán végül megjött. :( Remélem most nem tévedés és érkezik a tesó! :)

Ne haragudj, hogy most itt eldicsekszem vele de úgy érzem most jó példával tudok szolgálni neked. .)

[link]

2011. máj. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:

Nagyon érzem már a mensit. :o(

Majd reggel kiderül.

2011. máj. 19. 19:21
 33/45 anonim ***** válasza:

Szerintem negatív. Én úgy szoktam nézni a pozitív teszteket, hogy a lapotpot kicsit megdöntöm így más lesz a fényhatása a kijelzőnek. Ha pozi, akkor simán látszódik a második csík. Sajnos a tiédnél nem, csak mintha egy fél csík lenne.

Amúgy én is ilyen teszttel teszteltem (igaz nem vaterás, hanem ebay-es teszt) 5 nappal a nem várt előtt és ilyen lett. A felső reggeli az alsó délutáni teszt.


[link]

2011. máj. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:

Nem tudom-nem tudom-nem tudom.

Már belefáradtam a kérdőjelekbe.Ha nem vagyok terhes akkor jöjjön már meg és legyek túl rajta ha meg terhes vagyok akkor meg POZITÍV tesztek akarok ami egyértelmű 2 csíkos.Istenem most segíts! :O) :O(

2011. máj. 19. 22:28
 35/45 anonim ***** válasza:
Ez pozitiv!!!!! Mi lett reggel?
2011. máj. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:

Jó reggelt mindenkinek!


Sajnos a sejtésem beigazolódott és NEM vagyok terhes!!!

NEGATÍV!Semmi halvány csík!Még nem jött meg de nagyon érzem már és szerintem ma meg is jön.Köszönöm a biztatásokat és a határozott válaszokat mindkét véleményről.Tanultam belőle annyit hogy amikor már direktbe próbálkozunk a babával nem fogok 4500ft-ot kidobni tesztekre mert hülyeség.Magamat hergelem.Megvárom majd akkor hogy késsen legalább 1 hetet és akkor fogok tesztelni max. 2-őt.Rájöttem hogy felesleges pénz kidobálás csak.Mindenkinek azt ajánlom hogy várjon a nemvárt menses után legalább 1-1.5 hetet és ha negatív akkor várja a mensest ha meg pozitív akkor menjen UH-ra!Én ezt fogom tenni a babaprojekt idején.Köszönöm még egyszer a válaszokat mindenkinek, és örülök hogy ennyien megosztottátok a véleményeteket velem!Mindenkinek más a tapasztalata és története és emiatt ne essetek egymásnak, nem szabad!Én nagyon boldog vagyok mert van 2 gyönyörű és egészséges kisfiam (8éves, 1 éves)akiket imádok és nem tud lelombozni egy negatív teszt.Mindenképpen lesz 3.baba az már biztos (remélem kislány) és azt meg majd Ő eldönti hogy mikor akar jönni, én türelmesen és nyugodtan fogom várni!Mindenkinek jó terhességet és jó babázást!Fő az egészség! :O)

2011. máj. 20. 06:51
 37/45 A kérdező kommentje:
Újra itt vagyok.Fejlemény annyi hogy még mindig nem jött meg.Nem értem.Nem szokott késni.
2011. máj. 20. 15:45
 38/45 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy napokig száraz volt a hüvelyem és mától meg nagyon nedves illetve színtelen,szagtalan ragacsos váladékom van.
2011. máj. 20. 15:47
 39/45 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 15 hetes!Akkor szerintem várj vasárnapig ha nem jön meg reggel tesztelj egyet,ha negatív akkor jövő héten doki!Ha pedig pozitív Veled együtt fogunk örülni.Ne aggódj nem veszekszünk csak nem értem miért támadt nekem mikor én azt írtam amit én láttam.Szorítok!!!
2011. máj. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

15 hetes!

Nem támadtam Neked! Az,hogy leírod,Nálad hogy volt,egy dolog...ezzel nincs is baj. Viszont okos is próbáltál lenni,amire én reagáltam: "..4 napja késik???Akkor viszont 10-sel is jóval erősebbnek kellene lennie." Erre írtam,hogy a késői pé-ről nem hallottál? Ha Te ezt képes vagy magadra venni...


Kedves Kérdező! Ha lesz valami,akkor megírod? Bár augusztusban szerettétek volna össze hozni,de azért én szorítok!!


Üdv: 23heteske

2011. máj. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!