Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tettem fel ide egy linket és...

Tettem fel ide egy linket és a véleményetekre lennék kíváncsi. Pozitív vagy negatív?

Figyelt kérdés

Ma reggel teszteltem a nemvárt mensesem 4.napján első vizeletből.Ti hogy látjátok?Van ott halovány csík vagy nincs?Várom a válaszokat.Itt a kép:


[link]


2011. máj. 19. 12:51
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
Én drukkolok neked,de azért írtam az előbb,hogy ne élde bele magad még.Nekem is ilyen volt és közben a vaterás tesztem 10-es szintén,pedig negatív volt.ÉS NEM VOLTAM TERHES.
2011. máj. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:

Én a Gravi Hcg tesztet ajánlom Neked legközelebbre! Szerintem a lehető legjobb teszt, nőgyógyász ajánlotta! Nekem rögtön kimutatta a két csíkocskát! :)

26 hetes kismama


De egyébként szerintem is ott a csík!! Szval remélem lehet gratulálni!!! :)

2011. máj. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:

Szerintem is ott a csík, gratulálok!

Azért nem ártana venni egy másik tesztet is, mert ezen azért annyira nem egyértelmű.

2011. máj. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:

szerintem is ott a csík, de vegyél inkább egyet a patikában. nem éri meg ezen idegeskedni.

Gratulálok!

2011. máj. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
aki nem vak láthatja hogy pozitív.
2011. máj. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
Most leszaladtam a patikába és reggel megcsinálom.Csak Gabriel volt.Ha nincs még sem baba akkor sem keseredek el mert előbb-utóbb összejön.
2011. máj. 19. 13:25
 17/45 anonim ***** válasza:
Sztem pozitív, de én rátesztelnék.. A Lily márkájú mutatja ki a legelőbb és legegyértelműbben. Schlecker-be lehet kapni asszem, és tök olcsó.
2011. máj. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
Én is úgy látom hogy van ott csík.Írd meg mi lett a másik teszt eredménye.Mióta próbálkoztok?
2011. máj. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
Szerintem várj pár napot és tesztelj újra, mert lehet később volt pé-d. Bár én a helyedben nem vettem volna megint Gabrielt, múltkor is avval teszteltél. Az nekem még az 5. napon is negatív volt. A 8. napon teszteltem pozitívat, más márkával, de az se volt olyan erős, mint a kontroll csík.
2011. máj. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
Gyesen vagyok itthon az 1 éves kisfiammal és nem tudok máshol venni tesztet csak a neten vagy itt a patikában és itt mindig csak ez a Gabriel van.Szerintem nem vagyok terhes,de jó lenne.Mi a 3. gyerekünket augusztusban szeretnénk összehozni direktben.Most megszakítással voltunk együtt a peteérésemkor vagy körül.Az utolsó pillanatban húzta ki és ezért van rá sansz hogy nem kizárt a terhesség.A barátnőm kisfia is előváladékból jött össze.Reggel megcsinálom a tesztet és az 5. napon ki kell mutatnia most már szerintem.Ha negatív akkor nem veszek több tesztet és várom a mensit ha csak addig meg nem jön.:o)
2011. máj. 19. 13:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!