Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tettem fel ide egy linket és...

Tettem fel ide egy linket és a véleményetekre lennék kíváncsi. Pozitív vagy negatív?

Figyelt kérdés

Ma reggel teszteltem a nemvárt mensesem 4.napján első vizeletből.Ti hogy látjátok?Van ott halovány csík vagy nincs?Várom a válaszokat.Itt a kép:


[link]


2011. máj. 19. 12:51
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
Egy halvány csíkot látok. Azért pár nap múlva ismételd meg szerintem.
2011. máj. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:

Kedves 15 hetes kismama!

Kései peteérésről még nem hallottál? -ez az oka annak,ha valaki bár terhes,de a 4. napon sem mutatja ki!-sőt,van,akinek egy hét is kell,mire mutat valamit a teszt!


Üdv:a 2 gyermekes,23heteske

2011. máj. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
Szerintem ez negatív,4 nap késés után már azért kéne látszódnia!
2011. máj. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:

Szerintem babás vagy, csak nagyon későn volt pé-d. Egyáltalán nem biztos, hogy kimutatja holnap. Nekem csak a nemvárt után a 8. napon lett pozitív, de az se nagyon erős.

20 hetes kismama

2011. máj. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
úgy legyen,mert már rá vagyok kattanva a témára.Holnap reggel csinálom az utolsó tesztet és utána befejeztem.
2011. máj. 19. 15:38
 26/45 anonim ***** válasza:

Rettentő halvány, talán van talán nincs.

Lily teszt esetleg? 2babóból 2től biztosra mutatott már:) A fiamat a nemvárt napján már.

Ismételd meg, az a biztos.

(ha nagyon nagyon nézem akkor +, de inkább)

2011. máj. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:

Ha a férjed helyében lennék,akkor nem hagynám,hogy itt (már bocs) kínlódj! Orvoshoz zavarnálak! Mert itt csak össze zavarnak Téged! Az egyik ezt mondja,a másik meg azt... Lényegtelen,hogy valaki ért hozzá,és valaki meg azt csak látja mi fán terem,de semmi közelebbi...


Valószínű késői pé-d volt,ezért mutatja ki csak most,és csak halványan! Akár mi is lesz,menj el holnap dokihoz, ha mást nem,de kérj vérvizsgálatot,az igaz nem aznap,de biztosat mutat!


Üdv!

2011. máj. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
Nem rohanok az orvoshoz mert előfordulhat késés ami valószínűbb mint a terhesség.Holnap reggel tesztelek és megvárom a hétfőt.Ha addig sem jön meg és negatív a teszt akkor kérek időpontot a nőgyógyászhoz.
2011. máj. 19. 17:04
 29/45 anonim ***** válasza:

Kedves 23 heteske!

Nem tudom hogy nekem írtad e ezt mert én vagyok 15+4 hetes,viszont én nem azt írtam hogy nincs csík és nem terhes csupán a saját példámat írtam le,és azt hogy jobban látszhatna főleg egy 10es teszttel.Én nem várt előtt teszteltem 25 sel és erősebb volt.Ezért azt javasoltam mivel nem ismerem a kérdező tesztjét vegyen másikat és nézze meg még egyszer mindenképp!Valamint hogy szorítok.De kicsit felháborodtam azon hogy ezt írtad...nem hallottam még késői péről..de közlöm halottam de itt most nem az volt a kérdés hanem hogy ki mit lát.Nekem meg kell erőltetnem a szememet.Ennyi

2011. máj. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:
Nyugalom anyukák, ne veszekedjetek ilyen butaságokon!Én sem tudom eldönteni és jogos minkét oldal! :o)Holnap reggel megírom milyen lett a teszt, sőt le is fényképezem és felteszem.
2011. máj. 19. 17:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!