Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 vok, volt már egy abortuszo...

19 vok, volt már egy abortuszom, de a teszt megint pozitív lett. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem vok ribanc, de nem vált be a gumi.2 éve volt az első abortusz.Mit csináljak? Kérek tippeket!!
2011. máj. 20. 21:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Kétszer nem vált be a gumi? Akkor talán gyógyszer kellene szedni!
2011. máj. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%

1. védekezz normálisan

2. legyél anya

3. add örökbe


Az akasztást nem javasolnám. Elég drága egy temetés. Te hibádból ilyen költségekbe verni a szüleid, nem túl szép...

De most komolyan! Milyen válaszra vársz?

Pontosan tudod, hogy meg lehet tartani, meg ellehet vetetni.

Körülményeket meg nem írtál, tehát még csak tanácsot adni sem lehet.

Nem tudjuk, hogy állandó partnered van, vagy hétvégén csúszott be...

Tanulsz-e vagy dolgozol...

2011. máj. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%

Èn véleményem.

Ha már 2x sikeres voltál akkor tartsd meg a babát, a sors valamiért azt akarja hogy babád legyen. Van ezer fiatal nem védekeznek te meg 2x is ilyen ügyes voltál. mert azért nem hiszem el hogy 2x gumi mellett lettél terhes.


De neked kell eldöntened a te életed. 19 évesen már nem vagy gyerek.

2011. máj. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%
Ha nem akarod megint elvetetni, akkor inkább add örökbe a babát, nagyon sok meddő pár vágyik gyerekre.
2011. máj. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
Megtartani nem tudod? Felakasztani semmiképpen nem kell magad. Beszéld meg a barátoddal, szüleiddel, hogy mi legyen! Esetleg örökbe is adhatnád. Az abortusz csak a legvégső megoldás legyen!
2011. máj. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%
Ha komoly a kérdés, akkor nagyon rossz helyre tetted fel. Azt hiszem jogosan fogsz kapni hideget és meleget. Az akasztassal az a gond, hogy kínlodo halal. Sokaig tart, amíg meghal az ember. Ettől vannak jobb modszerek is. No, de félre ezzel. Ismerek olyan nőt, akinek 5 abortusza volt egymas utan. Egyet még úgy ahogy megértek. De az összes többit mar nem! Ha valaha ember akarsz még maradni a sajat szemedben is, akkor megtartod!!! És ajanlom a gumi+tabletta+hüvelygyűrű kombinaciot, vagy az apacai életmodot... Jaj kislany! Gondolkozz!!!!
2011. máj. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az abortusz a volt pasimmal volt, nagyon sokat csináltuk gumival és megtörtént.Akkor hagyott el, amikor meghallotta a hírt.Nevetséges, de a városból is elköltözött.. A mostani pasimmal is pont ez a helyzet, de ő nem hagy el.Ő inkább az abortuszt javasolná, mert túl fiatal vagyok szerinte még egy gyerekhez.De mi lesz ha nem lehet több ha újra abortuszom lesz? A szüleim pont emiatt akadtak ki, mikor elmondtam nekik.Az elsőnél még persze abortuszt csináltunk, 17 voltam még.De most már ragaszkodnak hozzá hogy tartsam meg.Én viszont ha megtartom semmiképp nem lennék képes elajándékozni.Inkább abbahagynám az iskolát is, de felnevelném a gyereket.Ez a helyzet, íme a körülmények.
2011. máj. 20. 21:46
 8/16 anonim ***** válasza:

minden esetre azt döntsd el elsőre h ki az akinek kell döntenie ?

de ezt tudod : NEKED

no ezzel meg is vagy ! :-)

nem a párodnak nem a szüleidnek hanem neked


gondold végig h kész vagy e sok mindet feláldozni az életedből egy baba miatt és egyáltalán kész vagy e lelkileg egy gyerekre kész vagy e anyává válni egy baba nem eldobható ha vállalod akkor az kihat az egész további életedre és a szüleidére és a párodéra is

ha nem nem akkor sincsen minden veszve lehet még gyermeked nem is egy :-)

de addig is vigyázz h nem kerülj megint ebbe a helyzetbe és h a fiatalságodat ki tudd élvezni és megérj majd arra a feladatra h anya legyél


nem mondom h tartsd meg de azt sem h vetesd el

azt mondom mérlegelj és TE hozd meg a döntést

2011. máj. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen sajnos nekem is volt egy abortuszom, esemény utánival csúszott be. A párommal együtt döntöttünk róla, hogy nem tarthatjuk meg. 20 vagyok most, és a 38. hétben járok. A párom megmaradt, a különbség annyi, hogy még jobban szeretjük egymást, összeházasodtunk, van egy kis lakásunk, és a bevételeinkből bőven el tudjuk magunkat tartani, és mindent megadni a babának. Érettségim van, szakmám, és még a munkaviszonyom is megvan a járandóságokhoz. Amikor megtudtam októberben, hogy terhes vagyok, nagy volt a riadalom, de tudtam, hogy abortuszra nem megyek, lesz ami lesz. Szerencsére minden jól alakult, és mindenki nagyon várja már a kis lurkót. Kívánom, hogy neked is hasonlóan alakuljanak a dolgok!
2011. máj. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy vagytok vele, de én azt hiszem megtartom.Befejezem a sulit, ez van.Nem kockáztathatok, ez az abortusz után ki tudja tudok-e még szülni gyereket.19 éves vagyok, de ki kell használnom minden percet, amire megszületik a gyerek már 20 éves leszek és csak röpülnek az évek.Lehet hogy majd bánni fogom hogy 2 gyereknek is véget vetettem, soha nem tudnám meg hogy néztek ki.Egyik már oda, de na, itt egy újabb lehetőség.Köszönöm a segítségeteket, hidjétek el, sokat gondolkoztam amiket mondtatok, és meg fogom szülni a babát.A következő kérdésem már az lesz hogy hogy nevezzem el.Na sziasztok. :)
2011. máj. 20. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!