Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28-29 hetes kismamik hogy...

28-29 hetes kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Nekem most kezdett belelendülni a "rugjuk szét anyu belsőszerveit-játékba" a kicsi:)Nektek is mostanában nő ugrásszerűen a pocak? Nekem emiatt nagyon feszül, viszket..Aludni tudtok? Nekem csak háton engedi:)ahogy oldalt fekszek rugdos nagyon!

Mindenkinek boldog babavárást kívánok!


2009. márc. 14. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!28. hét végén járok, fáj mindenem, néha olyan idegekre fekszik a babó, hogy moccanni se bírok. A pocakom nekem is sokat nőtt az utóbbi időben, lassan nem tudok vele mit kezdeni:) Nekem bal oldalt nem engedi hogy feküdjek, egyből rugdosni kezd:)A jobb oldalt még hagyja. Kezdem egyre jobban várni, hogy kibújjon, Te is így vagy vele?:)Neked érezni merre van a feje, és merre a lába, mert nekem nem? Jó babavárást
2009. márc. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia, nekem fejfekvéses, onnan tudom hogy egyrészt a doki mondta:)másrészt itt egész fönn szokott rugdosni, és az tuti hogy a lábával csinálja!De néha úgy érzem hogy forog, az feszít akkor nagyon:)Én is nagyon várom hogy kibújjon, szeretek terhes lenni, de jó lenne látni, megfogni, megölelni, megpuszilgatni:)
2009. márc. 14. 18:44
 3/4 anonim ***** válasza:

szia. én is a 28.hét végén járok. Nekem a hátammal van problémám,ha sokat fekszek háton bekattan és alig bírok felállni.Annyira még nem rúgdos,csak mocorog,de viszont nállam se tűri a bal oldalon alvást,de párperc simivel kompromisszumot kötünk,de amikor a páromhoz bújok rúgdos folyamatosan :) A pocakom az folyton nő,de a sósra való kívánásom is, a mondás úgy tartja,hogy kisfiú lesz,és az UH is meggyőzött.:)Meg néha úgy babusgatom az embereket,mintha a babám lenne,kicsit vicces :D

jó babavárást mindenkinek:)!

2009. márc. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ma töltöttem a 28. hetet. Pár hete kezdett el nagyon nőni a pocim, addig alig lehett észrevenni, h van idebent valaki:) Kend esténként olajos, zsíros krémmel jó vastagon, megszűnik a feszülő, viszkető érzés:) Nekem a hólyagommal boxol a pici, meg mostanában ha em úgy ülök ahogy neki tetszik, bedugja a bordám alá a lábacskáját, és így kénytelen vagyok teljesen egyenesen ülni.:D A hátam is mostanában kezdett el fájni... még egész túlélhető, remélem ennél rosszabb nem lesz. Elaludni elég nehezen tudok, ha háton fekszem egy idő után hányingerem lesz, ha bal oldalt, akkor rugdos:D Jobb oldalam pedig fáj csípőtájban, szóval nem fenékig tejfel:D Már nagyon várom, hogy kibújjon:))

Boldog babavárást!

2009. márc. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!