Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most leptem a 9hetbe,3hete...

Most leptem a 9hetbe,3hete emelygös voltam de mult heten hogy hazautaztam elmult, nem fura?

Figyelt kérdés
talan gyakrabban ettem, ezen a heten csak hetfö van de amiota nem vagyok otthon (külföldön vagyok a munkahelyemen) ma szörnyen emelygek hajnali3 ota pedig ettem. Szoval lehet összefügges az emelyges es hogy hol erzem jol magam es hol nem?
2009. márc. 16. 07:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy van. Ha belegondolsz, ez akkor is így van, ha nem vagy terhes. Egy kellemetlen környezetben, ahol nem érzed jól magad, az fizikai szimptómákban is megnyilvánulhat. Volt régebben egy munkahelyem, ahová rendszeresen úgy mentem, hogy reggel menet közben hányingerem lett. Mikor visszafordultam, rögtön elmúlt. Biztos, hogy ezért reagálsz így.
2009. márc. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!