Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik ti mit csináltok...

Kismamik ti mit csináltok egyedül otthon?

Figyelt kérdés

32hetes vagyok, már itthon vagyok, reggel felkelek, kitakarítom a házat, rendet rakok(mivel ezt naponta csinálom kb 30perc az egész.)Kimosok...

Ma épp nem kell főznöm mert maradt tegnapról, párom csak 3-4körül ér haza.Addig nem tudok magammal mit kezdeni...

Nézegetem hogy ezen a héten mije fejlődik a babának...

Unatkozom:(

Alig várom hogy meglegyen a pici, és lekössön:)

De ez még odébb van.

Ti mit csináltok otthon?


2010. nov. 15. 10:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
most van lehetőséged: megnézni filmeket, amiket szerettél volna, könyvet olvasni. ha aktívan szeretnéd elfoglalni magad, találhatsz hobbit: valamilyen kézműves dolog, ínyenc kaják készítése, amit szeretsz. nehéz megmondani helyetted, mert mindannyian mást szeretünk, de én ilyesmiket csinálnék. egyelőre még dolgozom.
2010. nov. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jajjjj ,de édes vagy:)!Én ugyanígy voltam!Csak az 5.héttől voltam itthon!Pihenj,sétálj sokat,isteni idő van!Nekem is mondogatták,hogy majd nem lesz időd,ha megszületik,hát igazuk lett valamilyen szinten:)!De azért mikor szunyál és nem kell főznöm sem ,akkor azért van időm itt ülni a gép előtt!Mint most is!Én pl.rengeteget olvastam,meg mindenféle fórumokon beszélgettem kismamákkal,anyukákkal!Próbáltam tájékozódni a szoptatással kapcsolatban(Nekem első baba),mert én azt hittem,hogy az egy tök egyszerű dolog:),hát tévedtem...De Nekem is nehéz volt lekötnöm magam és ráadásul az én férjem este fél 9-ig melózik!
2010. nov. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
kimaradt: kreatív ajándékok karácsonyra? :) most lenne időd erre is
2010. nov. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 23 hetes km vagyok, és a 6. héttől itthon, folyamatos pörgésben. Kijárok a piacra (mint a nyugdíjasok), átrendezek és pakolgatok a lakásban olyan dolgokat, ami nem túl sűrűn jutna máskor az eszembe.

Ezen kívül rátaláltam egy régi elfoglaltságomra: üvegfestés.

Sokat járnak hozzám barátnők, és van hogy én megyek hozzájuk.

2010. nov. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Itthon vagyok a kislányommal :) de nekem még sokkal több van hátra.....


Szerintem aludd ki magad:) készíts kari díszeket , sétálj a jó időben, talizz barátnőkkel :)) élvezd ki ezt a szabadságot mert utána sokáig nem lesz ilyen :))

2010. nov. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én most kezdem a 22. hetet és itthon vagyok a 11. hét óta.

Eddig csak 1-2 napot unatkoztam, mindig elbóklászok valamerre. Van, hogy napi 5x sétál a kutyám, mert mehetnékem van. :)

Most kezdem a kreatív hónapot. :)

Tesómnak kreatív hobbi boltja van, úgyhogy van miből válogatnom. Most a karácsonyi ajándékokat kezdem el, meg mivel varrónő vagyok, készül a baldachin és az ágyrácsvédő, meg falvédőt is akarok. Én folyton kitalálok magamnak valamit. :) Most még van rá időm.

2010. nov. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hát barátnők se nagyon vannak, mert vidéken lakom, és ők Pesten albérletben, vagy párjukhoz költöztek.

1-2maradt aki reggeltől estig dolgozik...

Hétvégéken vagyunk páran, de akkor már párom is itthon van:)

2010. nov. 15. 11:17
 8/13 anonim ***** válasza:
Én saját kezűleg gyártottam ajándékokat karácsonyra, már egy csomót be is csomagoltam, nagyon sok könyvet olvastam ki és filmet nézek. Persze a főzés, mosás, takarítás mellett. De így nem tudok unatkozni. :) És a 9. héttől itthon voltam.
2010. nov. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én a 12. héttől vagyok itthon és nagyon nehezen szoktam meg,főleg azért mert sokat kellett feküdnöm.Mostanra már felkelhetek így jobban telik az idő.Ma pl. gereblyéztem egy kicsit,annyira jó az idő.Van,hogy gobelinezek,olvasok,filmet nézek.

30hkm

2010. nov. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ebbe a cipöbe járok.26 hetes kismama vagyok és a terhességem elején költöztem Veszprémbe,nincsenek ismeröseim,barátaim ebben a városban,a párom késö du-ig dolgozik,sokat vagyok egyedül ezért is várom már hogy megszülessen a kislányunk!
2010. nov. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!