Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen ekcémára mit tudtok...

Terhesen ekcémára mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Sajna a dokim nem tudott kenőcsöt, mind tiltólistás. Most nagyon kijött az ekcémám, örülnék minden jótanácsnak, hogy csökkenthetem a fájdalmat. Köszönöm!!!
2011. máj. 29. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:

vmi olyan kéne rá, ami hidratálja a bőrt

nekem nem ekcémám lett, hanem terhességi epepangás, ami iszonyú viszketéssel, és kiütéssel járt

én borvizes hidrofillel kentem, ezt a gyógyszertárban keverték ki, és egy ismerősöm az ekcémára is ezt használja

rengeteget kentem magamra hetekig, mert elviselhetetlen volt a viszketés, nem lett semmi bajunk

2011. máj. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kisnita ***** válasza:

Barátnőmnek is kijött az ekcéma terhesen, ő sem kapott rá semmit :S Avonos kézkrémmel kente jó vastagan naponta többször is és kevésbé viszketett neki, de még így is kényelmetlen volt. Glicerin tartalmú krémmel kend be mert ilyenkor nagyon száraz a bőröd és az jó rá.

Anyósom a disznózsírra esküszik, állítólag nem csak ekcémára hanem aranyérre is jó, hát nem tudom...

2011. máj. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Halicar kenőcs. Homeopátiás, én ezt használom. 30 hetes vagyok.
2011. máj. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%-os natúr finomítatlan sheavaj, már itthon is sok helyen elérhető, főleg webshopokban. Természetes "gyógyszere" az ekcémának és többféle bőrgyulladásnak, popsikenőcs helyett is jó, mert a pelenkadermatitist is eltünteti. Csak még kevesen ismerik.
2011. máj. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az előző terhességemnél volt ekcémám, elég rendesen "rohadt" a kézfejem. A bőrgyógyász Pimafucort kenőcsöt írt fel, ezt használtam szinte egész terhességem alatt és jó volt. A babának nem lett semmi baja tőle. Most is kijött, de nem annyira, mint anno, úgyhogy én most is azt hazsnálom. Ez recept köteles.
2011. máj. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!