Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan tudnám megállítani a...

Hogyan tudnám megállítani a terhességi hízást?

Figyelt kérdés
Alig fér étel a gyomromba, annyi helyet foglal a baba. Ezen kívül csak nyers zöldséget és gyümölcsöt kívánok, nem zabálok, édességet és más hízlalót szinte nem eszek. Amennyit tudok mozgok, bár sokat keményedik a hasam és vigyáznom kell hogy ne nyíljon ki a méhszáj. Mit tegyek? 25 hetes terhes vagyok és már 16kg-t híztam!
2011. jún. 6. 15:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Vannak nők, akiknél így alakul a terhesség, ne stresszelj rajta, ez nem az elhatározáson múlik! Ha valóban így táplálkozol, és mozogsz is, akkor ennél úgysem tudsz többet tenni. (Az a fontos, hogy a dokid állapítsa meg, hogy minden rendben van.)
2011. jún. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Már arra is gondoltam mi van ha idősebb a gyerek és el van számolva a terhességem??? Mert az utolsó menstruációm akár lehetett már terhesség alatt is, hisz sokan terhességük elején még rendesen menstruálnak???
2011. jún. 7. 09:26
 13/14 anonim ***** válasza:
Az első UH-n ha megfeleltek a méretei, akkor nem. Tehát mikor 5-6 hetesnek kellett lennie, és nem volt 3 centivel nagyobb, akkor tuti jó a számolás, de legalábbis 1 hónapot nem csúszhat. Na, nem tudom, érthetően írtam-e... :)
2011. jún. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az ásványvíz, amit iszol, milyen? Nézd meg, nem magas-e a Na tartalma!!! Attól is lehet vizesedni, én magamon is észrevettem. Mióta sima csapvizet iszok, vagy Na szegény ásványvizet, messze nem vizesedek annyira!
2011. jún. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!