Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bejött valakinek a jeggyűrűvel...

Bejött valakinek a jeggyűrűvel való jóslás?

Figyelt kérdés
Hogyan kell pontosan? Pocak felett hajszálra kötve próbáltam, jobb kézzel "köröz", ballal "ingázik"!:-)
2011. jún. 7. 01:25
1 2
 1/15 Niktoon ***** válasza:
49%

Nekem eddig mindig bejött :)

Csak nem pocak felett, hanem bal csukló felett, ahol van a pulzus, jobb kézzel pedig tartod az ingát. A gyűrűt hozzáérinted a csuklódhoz, utána csuklód felett kb. 0,5-1 cm-el megtartod és megvárod, míg kileng. Ezt a folyamatot annyiszor ismétled, ahányszor kileng, így megmutatja hány és milyen nemű gyerekeid lesznek.

Tudom, hogy hihetetlen, de én 20 évesen próbáltam ki, azt mutatta, hogy fiú-lány-lány. Azóta szültem egy fiút, amibe biztos voltam, hogy fiú lesz, most ismét babát várok és tudom hogy lány lesz, bár még nem mutatja magát. :)

Egyszer kipróbáltam egy 9 gyerekes cigány asszonyon, és ugyanolyan sorrendben mutatta a babákat, ahogy születtek. Leesett az állam! De már bevált anyukámnál, anyósomnál és a sógornőmnél is! :)

Azt hallottam, azért kell csuklónál, mert az aurád környékén már ott vannak a gyerekek aurái is, akik le fognak hozzád születni, persze ez változhat, ha a lélek "meggondolja" magát a nemével kapcsolatban.

Egyébként meg próba cseresznye! :) De nekem a has fölött való körözésnél meg sem mozdult az inga, pedig már bőven terhes vagyok! :D

2011. jún. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Niktoon ***** válasza:
És a hajszálat hanyagold, az nem elég erős, egy nyakláncra fűzd a gyűrűt :) az a legjobb, ha a Te nyakláncoddal és Te gyűrűddel csinálod!
2011. jún. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
32%
50%-nak nyilván bejött. Ilyen aránnyal én is tudok jósolni.
2011. jún. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Az lehet,hogy ennek is 50% esélye van,de elég szórakoztató-legalábbis részemről :)

Kipróbáltam. Ha ovális alakzatot ír le,akkor az lány?- mert 2x ovális volt- van 2 lányom. Harmadjára először "ingázott" majd a lányom meglökött akkor "körözött".-elvileg akkor fiú? Negyedjére "ingázott".

Elég mókás így találgatni :)


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv:2gyermekes,26hkm.

2011. jún. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejött!Én úgy tudom, hogy ha körkörösen mozog akkor kislány, ha kileng akkor kisfiú. Nekem kisfiút jósolt kb. a 10 héten. Ezután mikor elkezdett nőni a pocim ,mindenki azt mondta, hogy tuti és 100 % hogy lány. Azóta kiderült, hogy mégiscsak kisfiú lesz. 30 hetes kism.
2011. jún. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
szia én most kipróbáltam most vagyok 19+5 hetes, tegnap voltam genetikai uh, nem volt szerencsénk nem mutatta meg magát. megcsináltam most jegygyűrűvel, hajszálon (kibírta) csuklónál és kilenget akkor tehát elméletileg fiú ?! hát nagyon kíváncsi vagyok, de majd mindenképp megírom ha majd az uh-on is megmutatta magát.
2011. jún. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem is pocak forma alapján mindenki kislányt mond... Hát,kíváncsian várom,igaza van e a gyűrűnek :) Jó lenne,ha bejönne!
2011. jún. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek az ilyenekben de azért kipróbáltam!Csuklóm felett és pocakom felett is először ingázott majd mindig kőrözött (hajszálra fűzött jegygyűrű) már van egy kisfiam és most lányom lesz az inga szerint,egyébként uh alapján is lány lesz! Ha jól emlékszem a fiamnál is bejött! De pl a kínai naptár fiamnál lányt jósolt,most a lányomnál meg fiút...
2011. jún. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
bejott
2011. jún. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem is eddig bejött( még mutat két babát)és amit még észre vettem hogy amelyiknél csak kicsit lengett ki vagy csak kicsit körözött azok a babáim sajnos nem maradtak velünk(5 ilyen babám volt)háromnál akik meg is születtek nagyon kilengett és óriási köröket csinált.Ja,én is a csuklómnál néztem és nyaklánccal
2011. jún. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!