Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Légyszíves, azok akik már...

Légyszíves, azok akik már tudják, hogy fiú vagy lány babájuk lesz, próbálják ki! Ha nem nagy kérés, kipróbálnátok? Igazából nem hiszek az ilyesmikben, de anyukám munkahelyén mindenkinek bejött és kíváncsi lettem. Megtennétek?

Figyelt kérdés

Egy láncot gyűrűvel vagy medállal fogjatok meg és tartsátok a hasatok fölé. Elvileg ha körbe-körbe mozog, az kislányt jelent, ha pedig előre-hátra, az kisfiút. Tényleg fura, de ott legalább 8-10 kismaminál bejött.

Most én is kíváncsi vagyok, ti mit tapasztaltok. Nekem körbe-körbe mozog. Előre is köszönöm!


2009. márc. 20. 09:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 8 évvel ezelőtt megcsinálták. Körbe "járt" a gyűrű, de FIÚCSKA lett!
2009. márc. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: 2x is megnézték, ugyanúgy körkörös volt mindkettő
2009. márc. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom lesz, többször megerősítették az UH-n. A gyűrű körbe-körbe mozgott ahányszor megcsináltam, már a várandósság elején is és most is. A barátnőim közül mindenkinek bejött ez a módszer.
2009. márc. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nekem még nem 100%-ra mondták,de nagyon nagy a valószínűsége,hogy kislány lesz a doki szerint.Na most kipróbáltam ezt a bigyót:)Körbe-körbe mozgott,nem tudom vajon lehet-e valóság alapja.Majd kiderül,legközelebb 3hét múlva megyek megint dokihoz.Most 19hetes és 3 napos km vagyok.Boldog babavárást mindannyiunknak és egészséges kisbabát mindenkinek.
2009. márc. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Kipróbáltuk a terhesség elején és most is:)

Körbe-körbe forog, kislányt jelez:)

Uh 100% kislány:)

36 hetes kismama

2009. márc. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

Hátha még írnak többen is.

2009. márc. 20. 09:44
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a "jóslást"ingának nevezik!Nekem ketten is megcsinálták egymástól függetlenül és mindketten kislányt mondtak!Az ultrahang is lányt mondott,tévedtek!Fiú lett!

De tényleg sok mindenkinek bejött!

2009. márc. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mikor tehes lettem, a tesóm anyósa mondta, hogy így nagy valószínűséggel megtudhatjuk, hogy kislány lesz-e vagy kisfiú. elsőre kisfiút jelzett. Persze a párom mindenféle hülyeségnek mondta, mivel kislányt akart. zért másodszorra már ő tartotta a láncot, nehogy "csaljak". Ugyanaz lett az eredmény. Erre ő. akkor is hülyeség az egész! 9 hetes a kisfiúnk és már semmi pénzért nem "cserélné" kislányra.

2009. márc. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Egy jó fél éve nekem többször is megcsináltuk! És mindig az jött ki hogy lány lesz az első baba! Eddig azt hittem végig hogy fiú lesz! El is felejtettem ezt a gyűrűs dolgot!De most hogy mondod :)! Tényleg! A héten derűlt ki hogy Kislányunk lesz:)! Ja és a páromnak is kislány jött ki :)! VAn benne valami!
2009. márc. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia! nagyon régen már megcsináltuk, fiut jelzett. most megcsináltam ,fiu, és milyen igaz, mert tényleg fiam lesz:) Nálam is bejött.
2009. márc. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!