Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az NST előtt érdemes enni,...

Az NST előtt érdemes enni, inni valamit? Attól élénkebb lesz a baba? Vagy nem kell csinálni semmit. -35 hetes km-

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Te tudod legjobban, hogy mikor mozgékony a babád. Akkor érdemes NST-re menni. Ha nem akkorra kapsz időpontot, akkor egyél előtte kicsit pl. 1 szendvicset vagy 1 szelet csokit, hogy éberebb legyen a babó. Én ebéd után mentem vagy lépcsőztem előtte.

Sok szerencsét!

2009. aug. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nst-n mindig azt mondták, h egyek előtte csokit és igyak egy kis colát v teát, ezektől beindulnak :) M.
2009. aug. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!nekem a csokitól be indult.egyébként is örök mozgó


36+6 hetes kismama

2009. aug. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi az OFFért, de erre én is kíváncsi vagyok. Az én babám is örökmozgó, de azért biztos, ami biztos alapon a 4D előtt leküldtem egy kis csokit és kólát neki, hogy biztosan produkálja magát és olyan szépen végigaludta, hogy csak na. :( Pedig tényleg szinte meg sem áll egész nap.
2009. aug. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!