Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmennétek apukátok temetésére...

Elmennétek apukátok temetésére ilyen esetben? Bőv. Lent!

Figyelt kérdés

Tudom, h kicsit furcsa a kérdésem és akinek már rögtön előítélete van az ne is válaszoljon! Nem tudom, hogy mit tegyek!

Jelenleg 34 hetes terhes vagyok. Anyu és az apám 8 évvel ezelőtt elváltak, mert apunak lett egy másik nője. Azóta ő sem engem, sem a nővéremet nem kereste. Tudom, h mi is kereshettük volna, az utolsó 1-2 éveb (válás előtt) levegőnek nézett minket. a gyerekkorunk sem volt felhőtlen, van még egy öcsénk is-őt magával vitte. Állandóan vert minket, rettegtünk, ha jött haza a munkából.Rettentő rossz gyermekkorom volt. A válás megváltás volt számomra és ebben a 8 évben egyeltalán nem hiányzott. Én pont akkor találkoztam a férjemmel, összeházasodtunk, gyermekünk született,most pedig várjuk a kistesót. Öcsém ma szólt, h meghalt. ÉS igazából rögtön az futott át az agyamon, h terhesen el merjek-e menni a temetésre (12 hetes voltam, mikor férjem drága nagymamája, akit nagyon szerettem, meghalt és nála egy percig sem gondolkodtam, h menjek-e vagy sem).....tanácstalan vagyok, nem tudom....


2011. jún. 9. 22:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én biztos, hogy nem mennék el. Terhességtől függetlenül.

Így meg pláne.

2011. jún. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én biztos, hogy elmennék.

Érthető, hogy rossz érzéssel gondolsz vissza a gyerekkorodra, de mégiscsak az apád volt, és mikor bocsáss neki meg, ha nem most.

szerintem később rosszul éreznéd magad, hogy nem kísérted el az utolsó útjára.

szerintem az, hogy terhes vagy, nem akadály, sajnálatos, hogy most történt, de nem hinném, hogy minden rossztól meg tudjuk kímélni magunkat a 9 hónap alatt.


16 hetes km

2011. jún. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem dönthetünk helyetted, te tudod hogyan érzel... én elmennék! az én szüleim is elváltek 7éveskoromban, apum soha nem törődött velünk, de nem lenne kérdés... a terhesség miatt szerintem nem kell aggódnod, hisz azt mondod nem visel meg érzelmileg, nem hiszem, hogy ártana akkor a picinek.
2011. jún. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Neked kell eldönteni. Én elmennék, hiszen ha egy munkatársaméra is elmegyek, akkor az Apáméra is, még akkor is ha eltávolodtatok egymástól, ennyit megérdemel
2011. jún. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Kérd ki qz orvosod tanácsát. Ha veszélyes lehet az utolsó időben a stressz babára akkor én biztos nem mennék el mert a baba az első. Utána is kimehetsz a temetőbe..
2011. jún. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldönteni. A férjed és a testvéred mit mondanak? Gondolom nekik is van véleményük. Anyukád?
2011. jún. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én írtam, hogy ennyi idősen repültem, tehát nem akadály a terhesség.

Sokan írják, hogy mégis csak az apukád. Megérdemli. Stb. Na ez az, amit le kell rendezned előtte magadban, hogy te is így gondolod-e, hogy meg tudsz-e bocsátani, vagy nem. Hogy hogy tudod lezárni jobban az életét. Ha elmész, vagy ha nem, vagy nem számít.

Én nem tudtam elmenni az egyik rokonom temetésére, és valahogy nem zártam le még úgy (8 éve volt), vagy nem is tudom, hogy mondjam. Nekem könnyebb azokat elengedni akiknek el tudtam menni a temetésére.

2011. jún. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Bocsánat h később válaszolok. nagyon valószínű, hogy el fogok menni, szerencsére a férjem és a jó barátaim támogatnak, anyu nem. próbálom a múltbéli dolgokat megbocsátani, és most az jár a fejemben, hogy a rossz gyermekkorom ellenére 2 dolgot köszönhetek neki. az egyik az én életemet, a másik pedig a férjemet és a gyermekünket/gyermekeinket (ő erőszakoskodott, h egy bizonyos gimnáziumba menjek tovább tanulni, ott ismertem meg egy nagyon jó barátnőmet, aki bemutatott a férjemnek)

Köszönöm, hogy írtatok!

2011. jún. 11. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!