Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélést követően (9-12. hét...

Vetélést követően (9-12. hét közzöt) kaptál arról információt utólag, hogy miért nem maradt meg a baba?

Figyelt kérdés

Több helyen olvasom,hogy ilyenkor ha orvosilag fejezik be a terhességet,akkor a szöveteket elküldik vizsgálatra,és az "anyuka" kap egy értékelést arról,hogy miért nem maradt meg a baba.

Az én ismeretségi körömben még senki nem kapott utólag magyarázatot arra,hogy miért történt..


2011. jún. 17. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia,én 5 babát veszitettem el,mindet megvizsgálták de soha nem derült ki hogy mi a baj,hogy miért azt én sem tudom.
2011. jún. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Magyarázatot én sem kaptam,ha keresném sem tudnám,hogy mi volt a baj a 11.hétig,pedig jól voltam és az eredményeim is.A szövettani eredményt megkaptam,abban benne volt minden miket találtak,az orvos csak annyit fűzött hozzá,hogy ehhez már nem tud mit fűzni.
2011. jún. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A szövettan max. annyit mond meg, hogy tényleg a baba szövetei voltak.e, nem mondjuk egy daganat (aminek szívhangja volt, heh). Szóval fura, de csak ennyit mond, nem fogják megmondani miért volt. Ha az első vagy második, akkor nem is keresik az okot, annyira gyakori, még ha Neked most ez szörnyű és átélhetetlen és pont Veled.

(Nekem 16 hetesen volt missed ab., nem derült ki semmi, aztán egy egészséges gyermek, majd egy 18 hetes missed. Várjuk a folytatást, most egészséges gy. jön!)

2011. jún. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia!


Ha el is küldik vizsgálatra , és elváltozásokat nem találnak , akkor csak találgatni tudnak.

De szinte biztos, hogy a vetéléseket a természet maga intézi, "kiszűri" ha valami baj van /lesz a babával , fejlődésével stb. (egypár genetikai betesgég persze így is megmaradhat pl. down-kór).

Olyanról is hallottam, hogy egy nő csak fiú vagy csak lány babát tud kihordani, a többi valamiért elhal.

Sok ok lehet, a dokik is találgatnak.

2011. jún. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tényleg csak annyit tudnak igazolni, hogy terhes voltál. nekem is hasonló, mint az előbbiekben írónak. Egy spontán vetélés, egy egészséges baba, majd egy missed ab.Pont ezt szoktam mondogatni, hogy most egy egészséges jön!!!:-))

Fel a fejjel mindenkinek, akivel megtörtént!Sajnos sokan vagyunk, de fel kell dolgozni, és továbblépni, mert az segít a legjobban, hogy újra teherbe essünk!

2011. jún. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sosem tudják megmondani az okot,én ezért el sem mentem a szövettani eredményért,valahogy nem vitt a lábam.
2011. jún. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!