Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Borzasztóan le vagyok törve....

Borzasztóan le vagyok törve. beteg a babám most közölték UH-on. mit tegyek?

Figyelt kérdés

22 hetes kismama vagyok. azt mondták nem biztos hogy megmarad.

ha kihúzná a 24 dik hétig megszülhetném és utána gyógyszeres kezelést adnának neki ha használna egyáltalán..

de az is benne van hogy addig meghal idebent..

nagyon rosszul vagyok

hagyjam meghalni szépen csendben hogy ne szenvedjen

vAGY adjak esélyt neki?

nem akarom hogy betegen éljen...


2011. jún. 20. 14:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/85 anonim ***** válasza:
Rettentően sajnálom! :((((((((((
2011. jún. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/85 A kérdező kommentje:

megkell szülnöm

így jobb, azt mondták a dokik

bár nehéz lesz, de túl élem.

hétfőn fekszek be az biztos ha megszülöm

nem fogom megnézni nem bírnám ki !

2011. jún. 25. 13:53
 73/85 anonim ***** válasza:
Jaj,Istenem!Fiatal,erős nő vagy,biztos vagyok benne,hogy-ehhez a szörnyű helyzethez képest-minden a legjobban fog alakulni.Kitartást kívánok!
2011. jún. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/85 anonim ***** válasza:
Gondolok rád, 99% hogy nem is mutatják meg. Nővérem mondjuk meg akarta nézni, de nem engedték neki, mondván a torz látvány. Hiába mondta, hogy kibírja (egészségügyis) neki szüksége van arra, hogy lássa ahhoz, hogy el tudja engedni. Nem engedték. A "szüléstől" ne félj. Mivel még picike, ha minden rendben megy akkor nagyon gyors, könnyű szülés lesz. Ne feledj rákérdezni a tejmegapasztó gyógyszerről, és arról, hogy tájékoztatják-e a védőnőket. (itt csak azt írták, hogy a szülés megtörtént így kiment hozzá a védőnő, hogy hogy vannak.... mondanom sem kell tovább).
2011. jún. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/85 anonim ***** válasza:

Szornyu, ami veletek tortenik. En 22 hetes kismama vagyok, kulfoldon elek. Itt nincs ilyen gyakori kivizsgalas, utoljara 12 hetesen voltam. Akkor azt mondta az orvos, hogyha valami rendelleneset eszlelek, menjek be, de legkozelebb majd kesobb kell. Belegondoltam, milyen erzesek kavarognanak bennem, ha a legkozelebbi kotelezo vizsgalaton derulne ki, hogy a babammal baj van, es vagy kiveszik, vagy meg kell szulnom. Borzalmas erzes lehet, nem tudom, hogyan tudnam vegigcsinalni es feldolgozni.

De ha ugy nezzuk, jobb, hogy "elobb" derult ki, bar az otthoni korulmenyek es terhesgondozasok alapjan mar elobb is latniuk kellett volna az orvosoknak, hogy baj van. Megis azt mondom, hogy jobb igy, mintha a szuletesekor vagy utana derult volna ki, es tegyuk fel, mar a karodban tartanad, es akkor szembesulnel a borzalmas tenyekkel, es akkor vennek el toled a picit.

Olvastam olyan tortenetet, ahol egeszen a szuletes utani kivizsgalasokig nem derult ki, hogy a babanak olyan betegsege van (nem emlekszek a pontos megnevezesere, ezert nem szeretnek inkabb hulyeseget irni), amivel maximum 1 honapig elne. A tortenetet iro fiatal anyuka babaja masfel napot elt, inkubatorban, utana meghalt. Ez a helyzet szerintem ezerszer rosszabb, mint a ti helyzetetek. Egyszeruen elkepeszto.

Es velemenyem szerint a baba szempontjabol is helyesen dontottetek. Ilyen betegsegekkel nem tartom valoszinunek, hogy a kicsi elvezne a kinti eletet. Nem tudna jatszani felhotlenul, talan meg az alapveto eletfunkcioi sem mukodnenek gepek vagy szakember segitsegevel. Es igy felnoni, elni.... Bele sem merek gondolni, milyen rossz lehet.

Tudom, hogy sem a meselt tortenet, sem a velemenyem nem vigasztal benneteket, csak gondoltam leirom. Melysegesen egyutt erzek veletek, es nagyon nagy kitartast, erot kivanok!!! Es mihamarabbi gyogyulast es aztan ujabb probalkozast immar egy egeszseges babahoz!

2011. jún. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/85 anonim ***** válasza:
*javitok: gepek vagy szakember segitsege nelkul.
2011. jún. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/85 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ez történt veletek. :(
2011. jún. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/85 anonim ***** válasza:
Majd írj magadról ha otthon leszel, de csak ha úgy érzed
2011. jún. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/85 anonim ***** válasza:
Remélem túl vagy rajta,és a-körülményekhez képest-jól vagy.Legalább testileg,mert a lélek nehezen gyógyul...
2011. jún. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/85 anonim ***** válasza:
Szia!Nagyon sokat gondoltam Rád,remélem jól vagy...
2011. júl. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!