Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha oldalra ha előre ha hátra...

Ha oldalra ha előre ha hátra mozdulok néha mintha a hasamon meghúzódna a bőr érzésem van. Ez mért lehet? Van még így valaki? Esetleg neadj isten rossz jel is lehet?

Figyelt kérdés
Most kezdődött ma reggel ez az érzés miután nyújtóztam egyet.Ez gond lehet?7 hetes vagyok.Köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 25. 14:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy lehet hogy levált vagy lecsúszott vagy valami ilyesmi.Nemtudom lehet hülyeséget mondok de lehetséges ilyesmi?Vagy az fájdalommal járana?
2009. márc. 25. 14:36
 2/3 anonim ***** válasza:

teljesen normális! Képzeld el azt, hogy a méhed az eddigi méretéhez képes már most nőtt, mintha a bőröd alatt egy lufit kezdenének lassan felfújni. Ezért ez a furi érzés. Hamar megszokod majd és már fel se fog tűnni!

Boldog babavárást!

23km

2009. márc. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát hogyha belegondolok igy van,igazad van.Csak azért ilyedtem meg mert hogy ezt a nyujtózáskor éreztem először és utánna jöttek a többik.De ha ez nem baj akkor örülök és köszönöm hogy írtál.
2009. márc. 25. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!