Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szed valaki rajtam kívül...

Szed valaki rajtam kívül neo-ferro folgamma-t?

Figyelt kérdés
Ha igen mennyit szedsz egy nap?
2011. jún. 26. 21:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nekem 19 hetesen kellett elkezdenem szedni,vérszegénység miatt,nagyon rosszak voltak az értékek a véreredményemen.Napi 2x1-et,de hányingerem van tőle.21 hkm
2011. jún. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Akire77 ***** válasza:
Szia napi 2kell szednem.18hetes korom ota kell szednem,de nem használ szinte semmit.Nemrég voltam vérvételen és ugyan olyan vérszegény vagyok mint elötte.A doki csak annyit mondot hogy szedjem csak nyugodtan tovább.29hetes vagyok.
2011. jún. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nekem is ezt kellett volna szednem, 2x1-et.

Viszont az volt a furcsa, hogy a doki mar azelott felirta, hogy latta volna a verkepemet. Uj doki volt, az elso terhessegem alatt pedig nem kellett szednem vasat, mert en igencsak odafigyelek a taplalkozasra, terhesseg alatt kulon figyeltem a vasra, igy vegig gyonyoru volt a verkepem. RAadasul szekrekedesre, aranyerre hajlamos vagyok (ezert is kell a taplalkozasra figyelnem), szoval nem voltam valami boldog, hogy az uj doki csuklobol akart velem szedetni vasat.


Mondjuk megoldodott a dolog hamar, mert 1 heten belul volt vervetel es eredmeny, amikor latta, hogy nincs gond, akkor megbeszelhettem vele, hogy amig szep a verkep addig nem kell szednem vasat. vegig jo volt hala Istennek.

Es szules utan is. (Sok esetben akkor van gond a hosszabb, eros verzes miatt.)

2011. jún. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
2x1-et kellene, de nem mindig sikerül.
2011. jún. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
2*1 et kellene szednem, de igazából 1-et szedek már csak naponta, mivel nem igazán éreztem jól magam tőle. hányinger stb.. így még elviselhető. 38heteske
2011. jún. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Mert múltkor kiirta a dokim de nem váltottam ki mert védőnő azt modta felesleges,erre csak kiirta megint roszabb a vérképem mint volt igy most kiváltottam de az okos gyógyszerésznő nem irta rá mennyit kell szedjek,és ugyebár ez rajta volt a vényen!A doki meg nem fogadott és csak havi 1 szer találkozunk ami ugye most volt.a Védőnőm hát mit sem ér.Igy ha napi 1 szedek nem lesz bajom és még szedem is legalább.Köszönöm aválaszokat.
2011. jún. 27. 12:13
 17/18 anonim ***** válasza:
:) Ha nem olyan jó a vérképed, akkor nem felesleges, de valószínű 1 vagy kettő elé lesz akkor. Arra viszont figyelj, hogy amennyiben lehetséges, kávé tea, magnézium, kalcium bevételétől legalább 3 óra teljen el, mert ezek akadályozzák a felszívódását, a c vitamin viszont segíti! Boldog babavárást!
2011. jún. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
nekem ma írta fel a dokim vérszegényésgre (nem vagyok terhes) de egyből elolvastam a mellékhatásokat, aztán itt h háyinger.. sajna én emetofóbiás vagyok, szóval nem örülök neki :(
2014. aug. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!