Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek? Ha valakine...

Mi a véleményetek? Ha valakinek 3 egynemű gyereke van és örökbe fogadna egy másik neműt?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog kapni. Sokan várnak gyermekre olyanok, akiknek egy sincs. A várólista kb. 3-5 évig tart. A gyermekesek /pláne a több gyermekesek az ilyen lista legvégén szoktak lenni.
2011. jún. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a 3 egynemű? 10-12 éves kor felett én már nem javaslom, mivel tudják, hogy nem édestestvérek nehogy a nőt/férfit lássák egymásba és ne a testvért, sajnos ilyen is előfordul. Egyébként 3 saját gyermekkel szerintem nem sok esély van plusz egy örökbefogadására.
2011. jún. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon jó ötletnek tartom!!! Ha Magyarországon erre nincs lehetőség (az első válasz alapján) akkor gondolkodjatok külföldben. Rengeteg gyermek vár örökbefogadó családra mindenféle nemű, korú. Nálunk van örökbefogadott koreai ember a családban(testvérem férje). És mindig tudta, hogy nem vér szerinti családtag. Sosem volt ez gond.


Ha megteheted és szeretnéd is megtenni, akkor szerintem hajrá!!!

2011. jún. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem rólunk van szó, az utcánkban lakik egy házaspár. 3 kislányuk van, de apuka nagyon szeretne egy kisfiút is.

Anyuka mesélte, hogy ebben gondolkodnak.

Ezért kérdeztem a véleményeteket.

2011. jún. 28. 07:23
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem ha kapnak is babát csak idősebbet (4-5 évesre gondolok)!A kisbabák szerintem olyan családokhoz kerülnek akiknek nem lehet sajátjuk.
2011. jún. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha adódik alkalmad, hogy beszélj velük erről, akkor mondd nekik, hogy ha itthonról nem megy, akkor külföldről fogadjanak örökbe. Megmentenek vele egy kisgyereket amellett, hogy a saját örömük is teljesül. Rengeteg országban van lehetőség kicsiket is örökbe fogadni.
2011. jún. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!