Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bárányhimlő mit okozhat...

Bárányhimlő mit okozhat terheseknél?

Figyelt kérdés
Ismerőseim között van akiknek a gyerekük bárányhimlős. Én még nem voltam. Jól teszem, hogy messze elkerülöm őket? Vagy fölöslegesen kerülöm, mert nem okozna gondot?
2011. jún. 28. 14:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Kedves 18.15-ös. Nem lehurrogást kértem, hanem segítséget, szóval az ilyen kommentekre nem vagyok kíváncsi. Amúgy meg én sem értem, hogy ha elkezdek járni egy magándokihoz, hogy babát szeretnénk milyen kivisgálások kellenek, mért nem ezekkel a dolgokkal kezdik....Ha mondták volna az elején, természetesen beoltattam volna magam... Így is éveket vártunk mire összejött a baba, ezért vagyok ennyire óvatos.... Nem is értem a dokik mért nem ezekkel a dolgokkal kezdik, ha felkeressük őket.
2011. jún. 29. 09:54
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a hasznos válaszokat. És örülök, hogy egyetértetek és nem csak én reagálom túl. Így legalább nem én érzem magam hülyén majd az ismerősök előtt, akik csak azt hitték hisztiből kerülöm őket... :)

Köszönöm szépen.

2011. jún. 29. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!