Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes terhesen ha még nem...

18 hetes terhesen ha még nem érzem a baba mozgását, nem feltétlenül jelent rosszat, ugye?

Figyelt kérdés
azt olvastam a 22. hétig várható. első baba, nem is ismerem az érzést, lehet hogy már mozgott is. vagy azt mindenképp felismerném?
2008. febr. 25. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én is 18 hetes vagyok,első babás, és én se érzem, már tiszta izgalomba is vagyok miatta...
2008. febr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem jelent rosszat.

Én is első babás vagyok,én a 19-20. hét környékén voltam maajdnam biztos benne,hogy a babámat érzem.

Azóta már tudom is.:)

Boldog babavárást!

22 hetes kismami

2008. febr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a 17. héten kezdtem érezni, olyan volt mintha egy kis buborék lenne a hasamban. Most vagyok 20 hetes, már kicsit erősebben érzem a mozgását, de néha én sem vagyok benne biztos, hogy a babát érzem vagy csak a saját hasamat. Ne aggódj, biztos minden rendben és nemsokára te is érezni fogod!
2008. febr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :D
2008. febr. 25. 15:24
 5/10 anonim ***** válasza:
EGyáltalán nem baj, ne izgulj, van aki csak 22 hetesen érzi. Én 15 héten kezdtem "valamit" érezni, de a 18. héten lettem biztos benne,hogy a baba az. Akkor még igen gyenge, kicsit lehet érezni. Nekem is olyan érzés volt, mintha egy buborék robbanna fel a pocimban. Ha már többször érzed, és ritmikusan visszatér, tudni fogod, de sajna én is azt vártam, hogy lesz egy pillanat, hogy na ez az volt, de ilyen nem volt. Fokozatosan lettem biztos benne, hogy őt érzem. És egyre fog erősödni, egyre jobban érzed, egyre nagyobbakat rug. Én 25 hetes vagyok, de néha már most kellemetlen, mi lesz még később.. :-))
2008. febr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Tényleg nincs miért aggódnod!

Én is ideges voltam, hogy mi van, mért nem mozog... Képzelheted, csak a 21. hét végén kezdett el mozogni. Azóta viszont nagyon aktív és ezt imádom!

Minden jót!

2008. febr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 20. héten vagyok és elkeseredett, hogy semmit sem érzek.... de, persze lenyugtatom magam, mert ha netán vmi baj lenne, azt viszont valószínű érezném ... szóval várok .... és lehet, hogy már én is éreztem, csak nem tudom, hogy az volt ... első babám, plusszban én még meglehetősen telt alkatú is vagyok, eleve domború, nem kis hassal és állítólag jó vastag hasfallal. Én attól félek, hogy emiatt nem fogom érezni, de nyilvánvaló pedig, hogy nem kívülről kell éreznem, hanem belülről:-). Szóval én még várok, ill. meg kell bizonyosdnom egyszer majd csak, hogy Ő az, akit érzek :-)

2008. febr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek valószínüleg csak türelmetlen vagyok :D
2008. febr. 26. 09:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia, én 17 hetes vagyok. Kb. egy hete érzem. Vékony a hasfalam, az induló súlyomhoz képest 1 kg mínuszban vagyok, de akkora pocim van, hogy aki nem ismer, az is levágja, hogy ketten vagyunk. A védőnő szerint akinek vékony a hasfala az érzi meg előbb. Én este és reggel érzem, napközben szerintem alszik, amíg dolgozom :) De nagyon jó érzés, amikor hanyatt fekszem, érzem, hogy kidomborodik a méhem, odateszem a kezem, és várok. Érzem a buborékpukkanásokat, és ha arrébb viszem a kezem, olyan mintha ő is arrébb jönne. Próbáld ki este, hogy nyugiban hanyatt fekszel, odateszed a praclidat, lehet, hogy már éreznél apró picit csikizős érzés, és mintha bubik szállnának fel, gyorsan egymás után. Más mint a bélmozgás, szerintem felismered. Gratulálok a manócskádhoz. Jó egészséget nektek!
2008. febr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi, szépen.ha hanyatt fekszem érzem ahogy kidudorodik, én -2kg vagyok és szintén vékony:D

a lapos hasamhoz képest nekem is már most jó nagy a pocim.

mindenkinek boldog babavárást!

2008. febr. 26. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!