Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyenek a tapasztalatok a...

Milyenek a tapasztalatok a Jahn Ferenc korházzal kapcsolatba? Hány ágyas szobák vannak, milyen az ellátás mindkettönkre nézve

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 14:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
arra lennék még kiváncsi,hogy megvan szabva a látogatási idö ,vagy bármikor jöhet.és boccs a sok kérdésért.
2011. júl. 2. 17:18
 12/15 anonim ***** válasza:

Hát hallod azt hiszem hogy ki volt írva az ajtóra valami idő,de minket nem igazán érdekelt,mert ha csak este tudtak bejönni akkor este jöttek.Mivel be a szobákba úgy sem mehet egy látogató sem és kint ülsz velük a folyosón így nem igazán gondolom hogy közük lenne hozzá hogy mikor mennek hozzád.Ez az időpontos dolog szerintem az alapítványi szobát igénybevevőkre vonatkozik.

Semmi gond kérdezz nyugodtan :)

2011. júl. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Amúgy kinél szültök?(az egyik válaszolótól is kérdezem)
2011. júl. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
nincs orvosom.éppen aki bent lesz ügyeletbe.az elsö kettönél sem volt.akihez jártam doki 100000 kért plusz 5000 tanácsadásonként.ezt inkább a gyerekekre költöm:)
2011. júl. 3. 12:46
 15/15 anonim válasza:
Persze. Ha van pénzed mindenki tündéri. Ha nincs, inkább menj máshová. Én nemrég szültem ott császárral, pénzt nem tudtam adni. Míg másnak megnézte a sebét az orvos (fizetett), az enyémre egyszer sem nézett rá amíg bent voltam! A babát úgy tették tisztába, hogy rá volt száradva a....! Persze volt pozitív tapasztalatom is, de sajnos nem ezek voltak többségben.
2012. jan. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!