Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen gyakran vizsgálják a...

Haramia kérdése:

Milyen gyakran vizsgálják a tágulást a vége felé?

Figyelt kérdés

Engem a 32. hét óta nem vizsgált meg a dokim manuálisan, mindössze 38 hetesen volt a kötelező UH-m, aminek az eredményeit megnézte, plussz az nst papírjaimat vizsgálja, mikor kész vannak. Arról azonban semmit nem tudok, hogy hogy áll a méhszájam, vagy tágulok-e már vmennyire...mikor rákérdeztem, hogy menjek-e hozzá rendelőre, azt mondta nincs szükség rá.

39+3hkm


2011. jún. 29. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Engem 35 hetesen vizsgáltak utoljára, de eleve problémás voltam, mert rengeteget keményedtem és kicsit megrövidült a méhnyakam. Most a 37. hetet taposom, jövő héten a dokim szabin lesz, uh-ra kell mennem, úgyhogy átadott másnak, Kérdeztem tegnap tőle, hogy lesz-e belső vizsgálat, azt válaszolta, hogy nem, de ha szeretném, akkor megvizsgálnak (nem szeretném :))

Legközelebb a 40 héten lesz manuális vizsgálat, a kórház terhesgondozási protokolljának a táblázatában az van, hogy magzatvíz-vizsgálat lesz.

Addig csak heti 1 CTG lesz és vizelet-vizsgálat.

2011. jún. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Anno a lányommal a 36. héttől hetente kellett járni dokihoz, ilyenkor nst+uh+vizsgálat volt!
2011. jún. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!