Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen 14 mm üres petezsák...

6 hetesen 14 mm üres petezsák nagyon rossz jel?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam dokinál, mensi szerint 6+4, de később volt peteérésem, így valójában még csak 6+0 voltam.

Januárban 8 hetesen szintén üres petezsák miatt missed ab-om volt. Akkor 6 hetesen még csak 4x2mm volt a pzs.

Van már egy lányom, nála 6 hetesen szintén 14 mm volt a petezsák, szikhólyaggal, és pulzáló embriócsomóval.

A dokim szabin van, így sztk-s rendelésen voltam, abban reménykedem, hogy rosszabb a gép, vagy nem volt elég alapos a doki, mert kb fél perc alatt lezavarta az uh-t.

Hétfőn megyek a saját dokimhoz.


2011. jún. 30. 10:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha tényleg üres a petezsák az nagyon rossz jel.

De ha csak a doki nézte be még bármi is lehet.

Ne add fel hétfőig! Kitartás!

2011. jún. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy 5 nappal a vizsgálat előtt is volt egy uh 5+2 naposan, akkor 11 mm volt a petezsák. Azt az uh-t egy másik doki csinálta, és ő azt mondta , mintha látna benne valamit. Még mutatta is, és mintha tényleg lett volna ott egy pici fehér folt, de nem esküdött meg rá, én meg nem értek hozzá.
2011. jún. 30. 10:15
 3/11 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy a doki nézte félre, szerintem ha nőtt a petezsák az csak jót jelenthet! Drukkolok!
2011. jún. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha nő, az jó jel, de ha üres, akkor....Remélem csak elnézte!

Nézesd meg magad másik dokinál is, ha van lehetőséged, egy másik kórházban esetleg.

2011. jún. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Ne izgulj,én is pont így jártam!

6+1 hetes voltam mikor nekem is csak üres petezsákot látott a doki,a papírra rá is írta,hogy Missed ab!Jól megijesztett....

Egy hét múlva elmentem egy sima sztk-s rendelésre és ott már volt szívmozgás!

Hozzá teszem,hogy az első vizsgálat sima hasi uh volt,még a második hüvelyi uh!!

Ne izgulj,minden rendben lesz!

2011. jún. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is üres petezsák miatt volt tavaly missed ab műtétem. Az hogy nő a petezsák nem jelent semmit. Nekem 9 hetesen volt a műtét, addig végig nőtt és szabályos is volt.

De szerintem ne kezdj el még aggódni, majd ha a saját dokid is megerősíti, hogy üres a petezsák.

Én a legjobbakat kívánom Neked!

2011. jún. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mint a 14:43-as, detto! :(
2011. jún. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A januári vetélésnél nekem is mindaddig nőtt szépen a petezsák, amíg el nem indult magától a vetélés. Már rendesen görcsöltem és véreztem, amikor a doki csináltatott egy utolsó uh-t, akkor már össze volt esve, de mivel nem ürült ki, műtét lett a vége.

Hétfőn minden kiderül, addig megpróbálok nem idegeskedni, sokat tenni úgysem tudok.

Megírom majd az eredményt.

2011. jún. 30. 16:15
 9/11 A kérdező kommentje:

Most már tudom a választ. Nem lehetett annyira rossz jel, mert ma már láthattam benne egy 4mm-es élő embriót. :)

Köszönöm a válaszokat és a biztatást mindenkinek!

2011. júl. 4. 21:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok!Vigyázzatok magatokra!!! :)))
2011. júl. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!