Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az egyik fal a gyerekszobaban...

Az egyik fal a gyerekszobaban peneszes. Eleg, ha lemosom domesztosszal es ujra festem? Mas-ha a huvelyemnel erzem a rugasokat, az azt jelenti, hogy a gyerek nem fekudt meg be fejevel lefele vagy semmi koze hozza?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha penészes a fal, akkor meg kéne szüntetni a penészedés okát, és csak utána újrafesteni.
2011. júl. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A penészedést kiváltja valami. Ez lehet rosszul szellőztetés, de lehet egy felázás, csőtörés, egyéb vizesedés. Én először Szavó-val próbálkoznék. Ha csak rosszul volt szellőztetve, akkor eltűnik és nem is kell festeni. Viszont ha visszajön, akkor meg kell keresni az okát, hogy miért penészedik be.
2011. júl. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A domestos és a penészölők csak megszüntetik a felszíni penészesedét, de a kiváltó okot nem, így jó lenne alaposabban utánajárni, hogy mi okozza a penészesedést! Egy babaszobában nem jó, ha állandóan visszatér a penész!


Másik: amíg én lent éreztem őt rugdosni, addig a babám faros volt! Később átfordult és kiverte az oldalam, meg a tüdőm. :)

2011. júl. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A penészedés okát ne olyan egyszerű megszüönetetni, ezer okból lehet.

nekük pl vizes ház, elsőzör a falakat kellen nedvességmentaestehi, ami nem olcsó, mjad szigetelni


De penészedést okozhat hőhíd, (leginkább fent), és a mostani túl jól záródó műanyag ablakok is.


Állandóna szellőztess!!

2011. júl. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tény, hogy nem egyszerű megszüntetni, de attól még meg kell! Nem végeztem statisztikai méréseket, de az ismerőseim között ahol vizes, penészes a lakás, legalább egy gyerek mindenhol asztmás. Ez nem lehet véletlen. Ezek a gyerekek egy éves koruk előtt a penészes házban éltek, és a gomba megtette a hatását. Nagyon fontos megoldani ezt a problémát!
2011. júl. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Náluk senki sem asztmés és nem is allergiás.

gyrekkormban ahol laktunk ott is voltak penészes falak.

2011. júl. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1. nem elég, meg kell szüntetni a penész okát (pára), különben újra ki fog jönni

2. ebből nem lehet következtetni, uh-n tudják megmondani neked

2011. júl. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Panelban lakunk, a gyerekszoba külső sarokban volt, egyszer penészes lett, szavoval befújtam, azóta semmi.
2011. júl. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha a probléma fennáll, egy éven belül ki fog jönni újra.
2011. júl. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"A magzat elhelyezkedése könnyen kitapintható a Leopold féle műfogásokkal. A méh oldalát tenyerünkkel óvatosan végignyomkodva érezhetjük, hogy az egyik oldalon sima felületet (a magzat háta), a másik oldalon kisebb dudorokat (aprórészek � kéz, láb) tapinthatunk. Ha a méh tetején egy határozott tojás alakú dudort tapintunk, akkor az a magzat feje. Ha kissé hegyes végű kiemelkedést találunk, az a magzati far, vagy láb."
2011. júl. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!