Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Toxoplazma? SOS! Valaki aki...

Toxoplazma? SOS! Valaki aki jártas ebben a témában, nyugtasson meg, mert napok óta ezen rágódok. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Most hallottam erről a betegségről,rendesen utána néztem hogyan lehet elkapni,nem is ez érdekel,hanem vannak kétségeim.Még mielőtt tudtam volna h terhes vagyok,b.nőimmel és gyerekeikkel játszótereztünk,homokozóban.Egyik kis mintát segítettem kiönteni homokból a b.nőm fiának,kicsit homokos lett az ujjam,nem sokkal később rágyújtottam.Nem láttam semilyen ürüléket a homokozóban,szerintetek elkaphattam a toxoplazmát,ha esetleg régebben 1macska wcnek használta a homokozót?Úgy tudom max 1 hétig fertőz az ürülék ha van benne parazita.Nyugtassatok meg,dokim csak 2hét múlva lesz,akkor tudnék beutalót kérni erre a vizsgálatra.
2011. júl. 7. 16:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Bocs, most láttam, hány hetes vagy.
2011. júl. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!