Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes kismamik hogy vagytok...

36 hetes kismamik hogy vagytok? Ti is türelmetlenek vagytok már?

Figyelt kérdés
Én már nagyon nyügi vagyok,mindenem fáj,sehogy nem jó feküdni,aludni alig tudok,de remélem még bennt marad picit mert elég kicsike a Babócám azt mondta adok!De olyna jó lenne már a karomban tartani!!
2010. dec. 26. 20:26
1 2
 1/14 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
100%
szia! Nekem is fáj mindenem már,nyűgös vagyok nagyon. Menni keveset tudok csak mert nagyon fáj a hasam alja. Az alvás egy rémálom, óránként kelek már fel... A pici szépen növekszik, már majdnem 3 kg. Tudom h jó neki bent, de remélem nem húzzuk a 40. hétig... Ja és a héten mára kezeim is elkezdtek zsibbadni. De azért kitartok! :)
2010. dec. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én még csak 35 hetes vagyok, remélem nem bánod, hogy írok.

Nekem is fáj a csípőm, derekam; nehezen alszom, éjszaka órákat ébren vagyok. Zsibbad két ujjam, toxémiás is lettem, mérem a vérnyomásomat rendszeresen.

Várom már nagyon a picit, de remélem, még pár hetet kihúzunk együtt.

Második baba amúgy.

Kicsi a babád? Milyen adatokat mért a dokid?

2010. dec. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Köszi a válaszokat!dehogy gond hogy írtál!Nekem is 2. baba amúgy!1-2 héttel fiatalabbnak méri a doki!

BPD90mm,AC295mm volt a 34. héten!


33. héten: BPD:87mm, AC:276mm BS:1660g volt!

2010. dec. 26. 20:58
 4/14 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Akkor mi rosszabbul állunk. :(

BPD 82 mm, HC 292 mm, AD (vagy AC, én már nem is tudom, hogy micsoda) 277 mm, FL 68 mm.

34 hét + 4 nap, és ezt is két UH-ból raktam össze, mert a 31. hetin pl. HC 292, a 34. hetin 287 mm, de ezt már csak azért sem írom, mert képtelenség, hogy visszafelé fejlődjön.

Doki azt mondta, hogy lehet, hogy pont nem úgy fekszik, hogy szépen lemérhető legyen.

3 nap múlva megyek hozzá újra, kíváncsi leszek!

2010. dec. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Első vagyok. Nekem meg azt mondták h nagy a baba :S 2660 gramm volt 35+5 naposan... Az ujjam egyébként 1 hete kezdett zsibbadni... Tudtok vmi megoldást rá vagy csak a szülés fog segíteni?
2010. dec. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Kedves 3. válaszoló,Neked is kitartás és persze mindenkinek!Ne idegeskedj,reméljük minden rendben lesz a babókkal!Ezeke a ketyerék őrjítik meg az embert!Visszafelé tuti nem fejlődik!Az én dokim azt mondta hogy a gépnél +-500g elfogadható,hát az nekem eléggé sok,a doki is azt mondta szemre pontosabban meg lehet saccolni!


Nekme a kezem még nem zsibbad,bár első gyerkőcömmel nem emlékszem ilyenre,csak a sok lábgörcsre ami már mostanában megint elért pedig szedek Mg-ot!

2010. dec. 27. 21:08
 7/14 anonim ***** válasza:

Második ismét.

A zsibbadás sajnos azért van, mert a víz elnyom valami idegeket. Nekem már hetek óta van, kicsit furcsa érzés, de már majdnem kezdem megszokni. ;)

A lányommal nekem se volt ilyen.

Szerencsére lábgörcsöm csak egyszer-egyszer van, viszont savam szinte mindig.

A lányommal állandóan gombás fertőzésem volt (soha nem volt terhesség előtt), lehetetlenség volt elpusztítani, de amint megszületett, mintha elfújták volna. Most az sincs. Van helyette aranyerem. Sajnos.

Az aggasztó az egészben mégis a fiam mérete. Eddig olyan szépen fejlődött, hogy most mi lehet a baj?! Meg az, hogy direkt nem fogadtam dokit (a lányommal fogadtam, de nem láttam sok értelmét), és az SZTK-ban ritka rossz az UH! Nem is értem, hogy hogyan vesz ki a doki abból a rengeteg homályos valamiből bármit is! Halálra rémítenek, aztán lehet, hogy nincs is semmi baj!

Majd csütörtökön kiderül. Addig meg aggódhatok.

2010. dec. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én is csütörtökön megyek!Szorítok Neked is hogy minden rendben legyen!Ezekben a gépekben nem lehet megbízni,akkor lesz biztos minden ha már a kezedben van és lemérlegelték!Ne idegeskedj!
2010. dec. 29. 14:47
 9/14 anonim ***** válasza:

Voltam dokinál, és múlt héten valamit nagyon elmérhetett. Teljesen jó adatokat mért most. Ki a csuda igazodik már ki ezen az egészen, de tényleg?! A frász kerülgetett egy hétig!

Most meg ezeket az adatokat kaptuk:

BPD 86 mm, OFD 109 mm, HC 314 mm, ATD 100 mm, AC 322 mm, FL 72 mm. Beírtam abba az olasz kalkulátorba, és kb. 2600 gr. :) 35+4 naposan.

NST-re jövő héten kell mennem, meg a dokihoz is kontrollra. Vajon most már hetente behív?

Ti hogy jártok dokihoz? És hogy vagytok?

2010. dec. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hát igen ezek a gépek hülyék!Én 36 hetesen 4 naposan voltam,ezek az adatok lettek BPD:92, AC:310, FL:68, BS:2650gr,ezen adatok alapján egy internetes oldalon 2800gr jött ki!Egészséges legyen a többi nem számít,majd meghíyik idekinn!Az NST-m jó lett,mostmár hetente kell NST-re járnom és nekem a 39. héten be kell feküdnöm,mert az első babám császáros volt,és nem telik el 3 év a két szülés közt!

Amúgy már elég nehezen bírom,a fiammal még laza votam,mostmeg olyan "öregnek érzem magam",és lassan minden utolér amit egy kismami tapasztalhat!Hát ez van,úgyhogy már nagyon várom a nagy napot!Te hogy vagy?

2011. jan. 1. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!