Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Gravida ennyire rossz lenne?

A Gravida ennyire rossz lenne?

Figyelt kérdés

A terhesség elején az Elevittől émelyegtem, most a végén kipróbáltam a Gravidát. Sugárban hányok tőle, pedig már többször többféle trükkel vettem be, amit itt olvastam korábbi kommentekben. Vagy nálam van a hiba és én nem bírom.

Nálatok is ez van?


2011. júl. 11. 15:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%

Nincs, mert nem szedek semmi mesterséges vitamint. Bőven elég,hogy változatosan táplálkozom, főleg most rengeteg zöldséget, gyümölcsöt tudok enni, 100%-os leveket inni!

Szerintem ha a dokid nem ragaszkodik hozzá, akkor te is inkább ezeket edd!

Az enyém nem pártolja a terhesvitaminokat!

2011. júl. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az enyém igen, és a Femibion jó is volt, de nagyon drága. Bepróbálkoztam ezzel a ...hiba volt. Nem lett túl jó a laborom, és elég válogatós is vagyok sajnos...de azért a gyümi meg a zöldség, tejtermékek mennek :)
2011. júl. 11. 15:42
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem nem kell ilyeneket szedni. Első válaszoló tök jól leírta. Amúgy én is hánytam a gravidától.
2011. júl. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

szia!


Én alapból vérszegény vagyok, úgyhogy a dokim ragaszkodott a terhesvitaminhoz. Nehezen, de beszedem .(Elevit).

Viszont hallottam már hasonló jelenségről, mint nálad, terhes-ivóleveket próbáltál már?

2011. júl. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
3 évig szedtem,semmi bajom nem volt tőle,főleg,hogy ugyan az van benne,mint a többiben.
2011. júl. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én most a gravidát szedem, nekem mindenféleképpen kellett vitamint szednem,mert az első babám sajnos beteg volt, és a megnövekedett folsav szükségletet nem lehet táplálkozással pótolni. Nekem akkor voltak bajaim, amikor üres gyomorra vettem be, azóta mindig étkezés után szedem.
2011. júl. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Először én is hánytam a gravidától. De rájöttem azért, mert reggel vettet be, ráadásul éhgyomorra. Azóta este veszem be, vacsi után és lekopogom bent is marad.

Te hogy szeded?

28+1h km.

2011. júl. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én végig Gravidát szedtem, soha nem hánytam tőle, egyszer sem. Szerintem jó a Gravida, és kell a vitamin.
2011. júl. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én is olvastam, hogy mi van benne, valószínű valami adalékanyag, vagy mások az arányok, mint a Femibionban. Ivólevet nem próbáltam még. Hipp Natalra gondolsz?
2011. júl. 11. 15:51
 10/15 A kérdező kommentje:
Este és reggel is próbáltam, sajnos tökmindegy :)
2011. júl. 11. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!